Я не людина інфоприводів, я тут заради музики, — KHAYAT 

KHAYAT. Скриншот: kanaldim.tv

Український співак KHAYAT вже близько п'яти років активно виступає на сцені і не ображається, що йому досі згадують участь у "Голосі країни" (2019). Він погоджується, що це, дійсно, був трамплін і яскрава пляма у його кар'єрі. У проєкті "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім" KHAYAT також зізнався, що не є людиною інфоприводів, що часом стає проблемою у його команді.

"Я взагалі не людина інфоприводів. Я знаю, що для тусовки шоубізнесу це погано, але я тут заради музики. У мене в команді бувають розмови про те, що аби цікавіше сприйнявся реліз, треба створити якійсь інфопривід. Я не буду для цього створювати якийсь каламбур. Це не було моєю першочерговою задачею. Для мене найголовніше — це музика", — каже KHAYAT.

Виконавець наголошує, що хоче виділятися і запам'ятовуватися своєю музикою, а не інтригами та скандалами, що навколо нього штучно створяться.

Андрій Хаят вдома і KHAYAT на сцені — це одна людина, один образ, каже співак. Він не робить чіткого розділення між своїми буденним та сценічним "Я", як, наприклад, Юлія Саніна з рок-гурту The Hardkiss.

"Я знаю, що в багатьох артистів є це розділення, типу у Юлії Саніної — вона дуже чітко про це говорить. У мене цього нема. Те, про що я співаю — це те, про що говорю зараз із тобою. Я виступаю з такою ж клятою зачіскою, з якою ходжу все життя", — додав він.

KHAYAT (Андрій Хайат) — український співак та автор пісень, 27 років. Учасник дев'ятого сезону "Голосу країни" (2019 р.). Двічі брав участь у нацвідборі "Євробачення" (2019 р., 2020 р.). Має унікальний тембр голосу та манеру виконання, його пісні містять у собі українські фолкмотиви.

Попередні випуски програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір