Україна, Кубань, Ліван та США: про географію свого дитинства розповів співак KHAYAT

Дитинство українського співака KHAYAT (Андрій Хайат) було насиченим і проходило в різних країнах. Про це він розповів в проєкті "Муз_Тренд" телеканалу "Дім".

KHAYAT — це не псевдонім, а справжнє прізвище артиста. Проте це прізвище його вітчима, який народився в Лівані, має арабське коріння, але він є громадянином Великої Британії.

"З батьком спілкуюся, але найбільший відрізок життя (з семи років) я провів з вітчимом. Я обох називаю "тато", бо для мене суттєвої різниці нема — є мій батько, з яким я добре спілкуюся, і є вітчим, який мене виховав", — поділився Хайат.

Дитинство майбутнього співака проходило у різних країнах.

"Моє дитинство проходило дуже сумбурно, бо воно було і в Україні, й на Кубані (в українській діаспорі, там, де жили мої прародичі), і в Лівані у родичів вітчима. Тобто я був і тут, і там", — зазначив він.

Андрій пояснив, що вибрав сценічне ім'я KHAYAT за прізвищем його вітчима, бо це був внутрішній момент відчуття приналежності до цієї родини.

"Я проводив багато часу з родичами в Лівані, з дітьми вітчима, і я відчував, що я — частина цього. І потім вже зрозумів, що для творчості це класно", — сказав Андрій.

Спочатку рідний батько образився на таке рішення сина-співака.

"Образи були. Гадаю, що це адекватна реакція. Але цей момент ми вирішили. І, слава богові, зараз спілкуємося", — уточнив він.

Андрій Хайат народився в місті Знам'янка Кіровоградської області, де закінчив музичну школу за класом акордеона. Потім переїхав до Києва, бо вступив до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за спеціалізацією "Англійська та арабська мови", який закінчив у 2019 році. Але до цього встиг пожити в США.

"Київ — це абсолютно моє місто. Коли я приїхав, я вже був трошки з досвідом, тому що рік прожив в американській Атланті, що в штаті Джорджія, яка більше Києва рази в чотири або п'ять. Тому я не оцінював Київ як величезне місто, просто — місто і місто", — розповів він.

В Атланті Хайат навчався за обміном, він виграв грант, коли вчився у музичній школі у Знам'янці.

"В мене були значні успіхи в музиці. Декілька років підряд я в Україні займав перше місце по акордеону, і знав англійську мову, тому що вітчим — британець. Я просто пройшов всі тести, і нас поїхало до Атланти чи 200, чи 300 дітей з України", — зазначив Андрій.

KHAYAT (Андрій Хайат) — український співак та автор пісень, 27 років. Учасник дев'ятого сезону "Голосу країни" (2019 р.). Двічі брав участь у нацвідборі "Євробачення" (2019 р., 2020 р.). Має унікальний тембр голосу та манеру виконання, його пісні містять у собі українські фолкмотиви.

Попередні випуски програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір