"Це конвеєр, не почувайтесь особливими": KHAYAT поділився досвідом участі у вокальних шоу

KHAYAT. Скриншот: kanaldim.tv

У проєкті "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім" український співак KHAYAT розповів про свій шлях до сцени через проєкти "Х-Фактор" та "Голос країни". У перший співака взяли не з першого разу та навіть вирізали з ефіру, а на другий проєкт артист пішов з думкою, що якщо не вдасться зараз, то більше на подібне не піде.

"На "Х-Факторі я був тричі. Був разом із Melovin. Я тоді пройшов, у мене було три "так" від суддів, але я вилетів далі у таборі, тому мене вирізали з ефіру. Далі я отримав три "так" у сезоні з Юлією Саніною в суддях — мене теж вирізали. Втретє у мене було "ні". Коли я йшов на "Голос", то казав, що якщо зараз не буде "так", то на проєктах ми лавочку закриваємо. Я хотів максимально показати внутрішню сторону себе, якої не було до цього ні в "Х-Факторі", ні в інших проєктах. Я прийшов співати фольк", — розповів KHAYAT.

2019 року артист взяв участь у дев'ятому сезоні шоу "Голос країни", виконавши на сліпих прослуховуваннях українську народну пісню "В кінці греблі шумлять верби". Співак обрав команду Тіни Кароль попри те, що раніше до неї не хотів найбільше. У підсумку сезону, KHAYAT посів третє місце.

"Там така кількість людей, що на кожного немає часу. Це конвеєр, ви лише одні з. Не почувайтесь особливими", — додав виконавець про кастинги на вокальні шоу.

KHAYAT (Андрій Хайат) — український співак та автор пісень, 27 років. Учасник дев'ятого сезону "Голосу країни" (2019 р.). Двічі брав участь у нацвідборі "Євробачення" (2019 р., 2020 р.). Має унікальний тембр голосу та манеру виконання, його пісні містять у собі українські фолкмотиви.

Попередні випуски програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір