Для мене це була травма, — співак KHAYAT про втрату близької людини

KHAYAT. Скриншот: kanaldim.tv

У проєкті "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім" український співак KHAYAT розповів, що він є досить закритою сімейною людиною і увесь вільний час проводить з родиною у рідній Знам'янці Кіровоградської області. У 2022 році перед початком війни помер дідусь Андрія Хаята. Ця втрата стала для артиста особистою травмою.

"Два роки тому не стало мого дідуся. Для 25-річного мене, як би це дивно не звучало, це була травма. Ти приходиш, сідаєш за стіл, однієї людини нема — і все інакше. Тому мені страшно уявити, що колись у моєму житті обов'язково буде момент, коли мені не буде до кого їхати в ту Знам’янку — там нікого не буде", — поділився співак.

Дідусь Андрія всіляко підтримував його творчість і уважно слідкував за кількістю переглядів його кліпів на YouTube.

"Він сприяв тому, щоб я був тим, ким зараз є. Коли закінчився "Голос країни" і я вже про нього забув, дідусь казав мені: "У тебе на цьому відео стільки-то переглядів, а на тому — стільки-то". Добре, що ці люди зараз є. Вони мене зцілюють в моменти, коли важко. Мені не цікавий ані, шоубізнес, ані друзі. Мої акценти зовсім інші", — пояснив KHAYAT.

KHAYAT (Андрій Хайат) — український співак та автор пісень, 27 років. Учасник дев'ятого сезону "Голосу країни" (2019 р.). Двічі брав участь у нацвідборі "Євробачення" (2019 р., 2020 р.). Має унікальний тембр голосу та манеру виконання, його пісні містять у собі українські фолкмотиви.

Попередні випуски програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір