Про канал

"Дім" — це телеканал, створений після консультацій із переселенцями, журналістами та громадськістю у складі державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України".  Розпочав мовлення 1 березня 2020 року.

"Дім" — дієвий інструмент комунікації з українцями, які вимушено залишили свої домівки, стали внутрішньо переміщеними особами або виїхали за кордон. Телеканал "Дім" — це спосіб їхньої емоційної та психологічної підтримки, це можливість зберігати зв’язок з Україною.

Перегляд телеканалу "Дім" доступний глядачам на діджитал-майданчиках мовника в мережі інтернет, за допомогою супутникового мовлення, через ОТТ-платформи та мережі кабельних операторів.

Ми працюємо заради об’єктивного інформування українців та іноземних громадян про події в Україні, заради консолідації української та світової спільноти довкола українського порядку денного. Ми знайомимо світ із феноменом української багатонаціональної ідентичності, культурної самобутності, хоробрості, згуртованості й патріотизму.


Діджитал-платформи телеканалу "Дім":


Зв'язатися з нами

Карта покриття

Докладніше

Ефір телеканалу "Дім" доступний на діджитал-майданчиках мовника в мережі інтернет (на сайті та на YouTube-каналі), а також через супутникове мовлення (супутники HOTBIRD-13G і ASTRA-4A), міжнародні та національні кабельні, DTH, IPTV і ОТТ мережі.

Анатолій Анатоліч
Ведучий телеканалу "Дім"
Слава Дьомін
Ведучий телеканалу "Дім"
Максим Узол
Ведучий телеканалу "Дім"
Уляна Шумило
Перекладачка жестовою мовою телеканалу "Дім"
Володимир Шумко
ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕКАНАЛУ "ДІМ"
Діана Звягінцева
Ведуча телеканалу "Дім"
Лілія Ребрик
Ведуча телеканалу "Дім"
Ірина Хоменко
Ведуча телеканалу "Дім"
Прямий ефір