Про Бориса Джонсона, Кирила Буданова та про те, як за допомогою них залетіти в TikTok: Влад Шевченко — гість "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Влад Шевченко. Фото: kanaldim.tv

Тіктокер-мільйонник, сценарист і блогер Влад Шевченко став гостем 23-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець". Він знімає для TikTok смішні скетчі, чимала частина його відео присвячена актуальним подіям в Україні та світі і це є ще однією нашою інформаційною зброєю проти ворога. Один із таких його скетчів сумарно набрав понад 60 мільйонів переглядів. У розмові з Оленою Кравець Влад Шевченко розповів про те, як стати популярним в TikTok та про його улюблених політиків для скетчів.

Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.

Як залетіти в TikTok 

— Дякую, що завітав до нас, бо я вже, певно, до TikTok не потраплю..

— Чого? Можеш зараз щось ляпнути не те, і потрапити легко. Зараз я тобі дам набір фраз, з якими ти залетиш в TikTok. Кажи: "Некоглай? Хто такий Некоглай?" (молдавський тіктокер Микола Лебедєв з псевдонімом Некоглай/Nekoglai станцював у формі ЗСУ та спровокував негативну реакцію у соцмережах, ролик переглянули 5 млн разів, — ред.).

— Некоглай? Хто такий Некоглай?

— Вітаю, ти щойно потрапила в стрім до Некоглая. Там ти будеш знищена.

— Це я зараз зачепила якусь відому в TikTok людину?

— Так, провокативну і дещо спірну.

— То навіщо ти? Ти отак робив теж?

— Ні, в мене ж є голова на плечах. Я не такий ризиковий.

— Ми щойно згадували твоїх 60 мільйонів переглядів. 

— Я сам очманів. У TikTok є така категорія роликів, які можуть потрапити в загальні рекомендації, а не лише в рекомендації України, наприклад. Для цього треба, щоб ролик був цікавим і щоб його розуміла якомога більша кількість людей. Тобто ролик без слів зі зрозумілим інтуїтивно сюжетом.

— Я знаю, що до тебе в коментарі прийшов Андрій Бєдняков. Написав: "Взагалі неочікуваний поворот. Не сміявся так давно! Оце прикол! Влад і в сукні!"

— Та коментів без Андрія Бєднякова не буває в принципі. Він маестро сатири. Я бачив випуск "Тихого вечора" з ним. Там що не фраза, так жарт. Ми, до речі, нещодавно їздили з ним у Вінницю Показували класні заклади, де можна поїсти. Це Андрій робить черговий захід на ще одне успішне шоу. Це я просто кажу. Я обожнюю Андрія Бєднякова.

— У тому ролику роль твоєї дівчини виконувала Даша Кубікк. Але іноді у твоїх відео знімається і твоя дружина, і ти сам.

— Жінка дуже рідко. 

— З ким із цих трьох тобі легше працюється? 

— Я зараз в такій незручній ситуації. Дуже важко вибрати. Мені дуже цікаво, легко і приємно працювати з собою. Найлегше — самому. Бо до кожного треба свій підхід, як би ми не були схожі чи близькі.

Улюблені образи політиків

— Коли в Київ почали приїжджати світові лідери, ти робив про них скетчі швидше, ніж про них писали ЗМІ. Ти відчуваєш свій внесок у популяризацію колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона в Україні?

— Це буде дуже гучно сказано. Він сам зробив величезний внесок у це своїми вчинками для України і своєю поведінкою, манерами. Він як дядько, якого знають всі і який живе у кожного в під'їзді. Людина вже на пенсії, по факту. Але досі залишається популярним. Його люблять, цитують, пам'ятають.

— Так, бо це не було роботою. Все, що він робив, стало частиною життя. Він до нас їздив не тільки, коли був на посаді, а й вже на пенсії.

— А ви бачили, як він виходив з вагона потяга? Взяв ту сумку, стріпнув, ногою перекинув. Класний!

— Ти казав, що один із твоїх улюблених поважних об'єктів для пародій — це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

— Так.

— У нас така ситуація… Ми запрошували пана генерала до себе в гості, але з певних причин він не приїжджає. А в нас є питання до нього і ми хочемо закрити гештальт. Давай я поставлю тобі це запитання, а ти спробуєш на нього відповісти як Буданов?

— Окей. Дивіться, я володію майже повною картиною стану справ в Україні. Я багато скролю TikTok, тому спробую відповісти правдиво.

— Питання таке: "Пане Кирило, пожливо, ви знаєте такого TikTok-блогера Влада Шевченка? Він робить скетчі, де грає вас. Як вам Влад і ці його скетчі? Чи дивитесь ви їх до релізу для затвердження?"

— Дивіться, є речі, які я не можу озвучувати на загал. Одна з них — це чи подобаються мені ролики Влада Шевченка. Але я спробую натякнути (показує у камеру схвальний жест, — ред.). 

— Дакую, пане Кирило. А взагалі був якийсь фідбек від когось із твоїх героїв?

— Я не знаю, чи можна про це говорити, але знаю точно, що Василь Малюк, який очолює СБУ, дивився. Хоча я жодного разу не показував його в роликах. Я знаю, що в багатьох країнах між подібними структурами є суперництво. Інколи воно нездорове, як у країни-агресорки між ФСБ і ГРУ. Мені було цікаво, як у нас. Я хотів зробити ролик, але не хотів цим розпалити оце суперництво. Я порадився з людьми, які дотичні до однієї з цих структур, і мені сказали, що все нормально — є змагання, але вони співпрацюють. То Малюку показували цей ролик і він сильно сміявся. Фух. Бо я про нього ще не знімав і думав, що він скаже: "Так, оцього додіка знайти і щоб приніс вибачення. Сміхотун, блін. Пародист".

В кінці Влад Шевченко та Олена Кравець зіграли у вікторину з історії української комедії під назвою "Шевченко не зможе, Кравець допоможе". Учасникам необхідно було закінчити відомі цитати Вєрки Сердючки, фрази зі статті сатирично-гумористичного журналу "Комар/Їжак" та розгадати карикатури.

Гостями 24-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: блогер Влад Шевченко, "ВЕТЕРАНИ КОСМІЧНИХ ВІЙСЬК", а також інтригуюча рубрика "Шо там по" від Данила Білого. Музичні гості — муза романтики Darisha та ADAM.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 42 млн переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 23.09.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір