Чуттєва українська мова від Олександри Заріцької у рубриці "Філіжанка звуку"

Олександра Заріцька. Скриншот: kanaldim.tv

Ті, хто нещодавно перейшов на українську, дивуються, наскільки вона багата та мелодійна. Окрім того, вона, виявляється, може бути ще й досить сексуальною. В цьому у рубриці "Філіжанка звуку" "Тихого вечора з Оленою Кравець" допомогла впевнитися Олександра Заріцька з гурту KAZKA. За допомогою ASMR-мікрофону, співачка відтворила ніжність прикметників, сором'язливих іменників та не тільки. 

Гостями нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: телеведучий і шоумен Тімур Мірошниченко та українська співачка, бандуристка KRUTЬ, яка також підготувала надзвичайно ніжну композицію. Ще на вас чекає "чуттєва" українська мова від Олександри Заріцької з гурту KAZKA у рубриці "Філіжанка звуку". 

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 40 млн переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 09.09.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір