Осінньо-депресивний тур, абревіатура "ДЗК" та донька Олени Кравець у "Підкатах": Валік Міхієнко і Роман Щербан — гості "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Роман Щербан і Валік Міхієнко. Фото: kanaldim.tv

Гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали учасники проєкту "Леви на джипі" Валік Міхієнко і Роман Щербан. Разом із колегами за допомогою своїх YouTube-шоу вони зібрали за 2022 рік півтора мільйона доларів для ЗСУ. У розмові з Оленою Кравець вони розповіли про свій "Осінньо-депресивний тур" містами України, згадали участь Марії Кравець у "Підкатах", зіграли в "ДЗК" та у "Було чи не було".

Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.

Осінньо-депресивний тур

— Романе, а що в тебе на футболці? Я теж таку хочу! Де можна взяти?

Щербан: О, зразу! Це мій авторський колаж. Я займаюсь колажами. Це була партія мерчу для збору коштів на позашляховики. У мене одна залишилась. Я запитаю і вам подарую. 

— А якщо наші глядачі також захочуть таку купити чи долучитися до збору, як це зробити?

Щербан: Буде виставка в Музеї історії Києва. З 15 листопада до 15 грудня можна буде прийти і подивитись мої роботи. 

— То ви вже в історії Києва, а не лише в історії YouTube… Валік, я тебе перебила. Що ти хотів сказати?

Міхієнко: Та нічого, я просто вже відчуваю цю іскру між вами — "А де взяти таку футболку, Рома?". 

— Зазвичай з вами ще Андрій Лузан і Микола Зирянов. Де вони сьогодні?

Міхієнко: Якщо двоє з "Левів на джипі" кудись пішли, то двоє завжди працюють. У нас же багато проектів.

Щербан: І тур попереду. Дев'ятого жовтня стартує наш "Осінньо-депресивний тур". Будемо у восьми містах України: Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Дніпро, Київ.

Абревіатура "ДЗК"

— У нашого каналу "Дім" і у вашого YouTubе-каналу трішки різні аудиторії, тому я розповім тим, хто не знає, що "Леви на джипі" — чи не перші, хто зробив стрім, на якому зібрали перший мільйон на ЗСУ. Ще на самому початку повномасштабного вторгнення. У вас є такі проєкти, як "Підкати", "Відшиви", "Срач", "Клуб дилетантів", "ДЗК"... а що означає ваше "ДЗК"?

Міхієнко:  Це абревіатура і вона розшифровується. Але вона не настільки цікава… Я впевнений, що люди, коли дізнаються, будуть такі: "А… настільки просто?".

 — Просто людям цікаво. Коли я дізналася, в мене було питання: "А чому?".

Щербан: А звідки? Бо навіть я не знаю.

— Мені Юра Карагодін сказав.

Міхієнко: Ми обіцяли, що розкажемо на півмільйона підписників, що таке "ДЗК". Але не розказали. Розкажемо на мільйон!

— А як викрутилися тоді? Бо люди ж чекали… Це ж нечесно.

Міхієнко: Лєн, можна не відповідати на повідомлення, якщо що. Це нормально. Світ не такий чесний, як здається.

Щербан: Я, якби знав, то вже здав би з потрохами.

Донька Олени Кравець у "Підкатах"

— У ваших "Підкатах" була в гостях моя донька… 

Міхієнко: До речі, було дуже круто. Всі, включно зі знімальною групою, відгукувалися про неї — казали, що вона промінчик у цьому випуску. Ти в ній виховала чесність. Вона дуже чесна, жіноча, що думає, те і каже, але це дуже органічно в неї виходить.

Щербан: Вся в маму! Шарм неймовірний!

— Дуже дякую, бо вона хвилювалась. Вона сазала мені, що піде на "Підкати". Я ж не можу щось забороняти, тим паче знаю, що ви мене знаєте, тому нічого за межею не буде. Але, чесно скажу, я хвилювалась, коли потім дивилася цей випуск. Думаю, може й мені прийти до вас на "Підкати"? Кортить, але здається, що мені туди не треба…  А, до речі, після ваших "Підкатів" ні в кого стосунки не зав'язувались?

Щербан: Всі вже порозводились. Зараз нема таких.

— А було таке, що хтось ображався на підкати?

Щербан: Було таке, шо дівчата, які залицятися до якоїсь зірки, не отримували своєї хвилинки уваги і їхнє залицяння не знайшло відгуку. А щоб хтось образився на те, що почув щось у свою адресу — такого ніколи не було.

Гостями нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: учасники проєкту "Леви на джипі"Валік Міхієнко і Роман Щербан та ведучий, актор і сценарист Євген Янович. Музичний гість — гурт YAGODY.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 41 млн переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 16.09.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір