Про творчість, материнство та пісню присвячену українським жінкам: інтерв'ю зі співачкою Kekelia

Kekelia. Скриншот: kanaldim.tv

Українська співачка Віра Кекелія обрала сценічний псевдонім — Kekelia. Також нещодавно артистка презентувала новий трек "Вночі". Він присвячений українським жінкам. У студії "Ранку Вдома" Віра Кекелія розповіла про труднощі під час війни, натхнення, виховання дітей та плани.

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

Як взагалі ви живете останні роки? Що змінила в тобі ця клята повномасштабна війна?

— Я стримую сльози, бо це важка тема. Для всіх нас. Змиритися та прийняти це дуже важко. Я, наприклад, сьогодні зранку вийшла на вулицю, а там світиться сонце. Природа нас підтримує. Я слідкую за новинами в очікуванні змін. Очікую, що намалюють перспективу. На жаль, ці перспективи дуже різні. Тож зараз настав такий час, коли ти радієш сонечку і цінуєш прості моменти. Ті моменти, яких ми раніше, можливо, не помічали. Цей час вчить такою ціною.

Ви змінили своє сценічне ім'я нещодавно. З чим це пов'язано?

— Це звичайна зручність пошуку артиста в пошуковій системі, на музичних платформах і музичних майданчиках і все. Тобто нічого не змінилося. Я так само Віра Кекелія.

Як ви поєднуєте професію та материнство? Адже ви вдруге стали мамою.

— Якщо чесно, ніколи не стояло питання або творчість, або сімейне життя. В мене завжди була мрія, щоб це можна було поєднати. Бо жінка має себе проявляти по різному, як і чоловік, як будь-яка людина. Тобто ми маємо право втілювати свої бажання в життя. Якщо твоя мрія — займатися музикою, танцями, співами, то це має бути. Це наповнює нас, робить нас щасливими. Тим паче дітям треба щаслива мама, яка постійно перебуває в ресурсі. Наприклад, для мене робота — це місце, де я заряджаюся. Приходжу додому та віддаю сім'ї любов. Якщо застій в роботі, то мені важко розв'язувати особисті проблеми.

Як діти ставляться до того, що їхня мама зірка?

— Я не думаю, що вони так це зчитують.  Коли мої сини бачать на білбордах білявку, то думають, що це їхня мама. Я пояснюю їм, що це не я. Словом, вони знають, що я виступаю на сцені, співаю, і здається, що їм просто приємно. Вони вже й самі співають. Зокрема, наспівують пісню нову, з якою я до вас прийшла. Це дуже смішно, бо менший син, якому лише півтора року, мугикає пісні. Ще добре не розмовляє, але мелодію може наспівати. Вони також творчі. Я думаю, що вони мене розуміють.

Над чим ви зараз працюєте?

— Я раніше якось не цінувала насправді те, чим займаюся. Я думала, що така буде завжди. Зараз мені максимально хочеться творчості. Хочу писати нові пісні, бо на початку повномасштабного вторгнення не було наснаги, я не мала сил.  Зараз я прагну писати, бути з дітьми, смакувати життя.

Аналізували, чому так?

— Авжеж, аналізувала. Тому що ми всі живемо в такий час, коли ти не знаєш, що станеться наступної миті.

Розкажіть про нову пісню?

— Пісня називається "Вночі". Саме вночі нас турбують теми, які ми приховуємо від себе вдень. Вночі чи часто думаєш над тим, що буде далі. це не прості моменти. Саме про це пісня "Вночі". Хочу лише нагадати, що кожна ніч закінчується світанком. Коли починається новий день, ти розумієш, що життя продовжується, що треба займатися улюбленою справою. Мене ощасливлює моя сім'я та музика.

Також цікаві гості "Ранку Вдома": 

Прямий ефір