Секрет імені Аделіна, побут багатодітної сім'ї та повернення на роботу: інтерв'ю з телеведучою Лілією Ребрик 

Лілія Ребрик. Фото: viva.ua

Ведуча "Ранку Вдома" Лілія Ребрик нещодавно втретє стала мамою. Вона вже вдома, почувається добре та налагоджує грудне годування. Ведуча розповіла колегам про те, як старші донечки Діана та Поліна зустріли новонароджену сестричку Адель, з чим допомагають, який характер проявляє малеча. Також Лілія Ребрик зізналася, коли планує повернутися у студію "Ранку Вдома".

Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.

Як ти почуваєшся, як малеча?

— Почуваюся щасливою. Все чудово, малеча солодко спить. Що може бути краще для молодої мами. Дитина сита, спить, а мама може навести красу та вийти поспілкуватися з глядачами, зануритися у свій улюблений "Ранок вдома", відчути, як воно. Привітатися, обійнятися. Життя вирує. Це найголовніше.

Як почувається молодий тато?

— Все, як вперше. Право змінити перший підгузок, наприклад, належить татові. Якщо ви думаєте, що після народження третьої дитини нічого нового не взнаєте, то  ви помиляєтеся. Кожен раз, як вперше. Ми знову занурилися в побутове життя молодих батьків. Все як перший раз проживаємо.

Як старші зустріли сестричку? Вони допомагають.

— Вони так чекали. Діана, якій майже 12 років, вона має такий досвід. Навіть іронізувала над Поліною, бо вона хотіла собі подружку. Думала, що новонароджена дитина відразу буде з нею гратися. Водночас Поліна все одно чекала, розмовляла з животиком, відкладали іграшки. Дівчата, звичайно, обмінялися подарунками. Ми, як досвідчені батьки, приготували усім подарунки.

Навіть від Аделіни Андріївни підготували подарунки для старших сестричок. Старші дівчатка були шоковані. Це дуже важливий момент, бо старші теж хочуть залишатися дітьми. Важливо, щоб вони продовжували відчувати себе маленькими дітками. Дівчатка підготували свої подарунки, це було дуже зворушливо. Вони нюхали її, виціловували. 

Я, наприклад, забула, що діти бувають такими маленькими. Хоча Адель народилася з вагою 3 500 грамів, ростом 52 сантиметри. Дівчатка попросили її потримати, це було щемко. Вони продовжують знайомитися, завжди біжать допомагати. Так що нас, помічниць, вистачає.

Розкажи, як ви з Андрієм обирали ім'я?

—  Аби обрати ім'я в сім'ї де є двоє дітей, треба творчий підхід. Ми шукали імена та підбирали так, щоб було співзвучно лунали разом із прізвищем Дика. У нас є Дика Діана, Дика Поліна. Потім народилися ідея дівчинку нашу назвати Аделіна. Ми вирішили подумати над цим. Одного разу мама Андрія сказала, що в імені Аделіна є частинки наших імен. Андрій, Діана, Ліля, Поліна. Таким чином Аделіна об'єднала всі наші чотири імені у своєму імені. Ми навіть жили з такими думками, що в животику Аделька. Коли вона народилася, я, звісно, чекала, аби подивитися, чи підходить їй це ім'я. Скажу, що підходить. 

В нас нещодавно на кожного ведучого було по дві дитини. Тепер в тебе вже три дитини. Наскільки це важко бути мамою трьох?

— Кажуть, там, де двоє, там і троє. Скажу вам, що це не так. Складно збирати трьох маленьких дівчат, я вже мовчу про себе, бо збираюся на ходу. Діти завжди вносять свої корективи, бо одну треба зібрати, іншій заплести коси, малечі підгузок змінити. Це все треба швидко робити. Словом, це не так просто.

Ліля, коли ти повернешся в студію?

— Я завжди готова, морально. Втім, в мене є тепер бейбі-бос Аделіна Андріївна. То треба буде в неї спитати. Ми зараз налагоджуємо грудне вигодовування. До речі, Аделіна не поспішає, мені це дуже подобається. Поліна та Діана були жадібні до їжі, швидко наїдалися та лягали спати. Аделіна любить цей процес, не поспішає нікуди. Тому я не знаю, як скоро вона мене відпустить. Гадаю, що максимум за місяць ми зустрінемося вже офлайн. Будемо обійматися та ділитися враженнями.

Також цікаві гості "Ранку Вдома":

Медіа-партнери
Прямий ефір