Новий сезон "Блокпост шоу": про залаштунки програми розповів ведучий Володимир Шумко

Володимир Шумко. Скриншот: kanaldim.tv

На телеканалі "Дім" стартує третій сезон "Блокпост шоу". Це шоу не про змагання, а про об'єднання. Гості дізнаються нове з історії України та українознавства, а також розповідають багато цікавого про себе. Про формат програми, учасників та виклики нового сезону розповів у "Ранку Вдома" ведучий проєкту "Блокпост шоу" Володимир Шумко.

Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.

Чи відрізняються перший сезон від другого?

— Звісно відрізняються. Грандіозних змін немає, змінюються тільки гості. Втім, ми вже стали однією командою. Тобто зімни сталися в середині команди, яка все це організовує. Я багато нових знань здобуваю. Як виявилося, я багато чого не знав про українців та Україну. Трохи сумно від цього. До початку зйомок я не дивлюся запитання, щоб разом з учасниками дивуватися.

Нагадай, будь ласка, про формат шоу.

— Є два учасники, які сидять у "Запорожцях". Я їх зупиняю на блокпосту та відпускаю після запитань. Є три раунди. Перший — клаксон історії. Це про історію України. Другий — це мовний форсаж. Там бліц на хвилину. Третій  — це запитання з будь-якої сфери. В останньому раунді можна підставляти суперника — обрати йому запитання зі складної категорії.

Яких гостей очікувати в новому сезоні?

— В новому сезоні буде багато моїх друзів. Наприклад, Юрій Ткач та Лєра Мандзюк. Слава Дьомін буде.

Якщо тобі хтось подобається з учасників чи виникає бажання підказати? Чи можеш ти це робити? 

— Можу натякнути. Така легенька підказка має бути. От Лєра Манзюк просила прислати їй відповіді, щоб виграти у Ткача. Звісно, я відмовив. Тим паче Ткач не любить програвати.

  Як ти гадаєш, що може здивувати глядача?

— Формат "Блокпост шоу" — це не новий формат, не ми його придумали. Таких форматів дуже багато. Ми працюючи з такими проєктами вчимося, розширюємо горизонти. Я думаю, що дивують деталі, якісь стосунки між суперниками або мої відносини з моїми гостями. Загалом глядача важко здивувати. Якщо попав в серденько, то здивуєш. Якщо робити все шаблонно, в цьому не буде щирості та душі, тоді нікого не зацікавиш.

Знаєш хто наш найголовніший критик?

— Наші батьки.

Так. Що думаю про "Блокпост шоу" твоя мама?

— Моя мама обожнює "Блокпост шоу". Вона дивиться його, постійно чекає нових сезонів. Інколи мені телефонувала і питала чого я "завалив" того гарного хлопця, чи ту симпатичну дівчину. Я виправдовуюся, а мама просить бути лояльнішим до учасників шоу. До речі, ми говорили про те, щоб запросити на шоу батьків. В мене натомість виникла ідея запросити вчителів та учнів пограти. Я говорив вже керівництву проєкту про цю ідею. Наприклад, випускників та вчителів запросити на шоу. Хай змагаються між собою. Гадаю, що там буде чому повчитися.

Також цікаві гості "Ранку Вдома":

Прямий ефір