Артистка Міла Нітіч розповіла про життя на дві країни, скандал через пісні Скрябіна та плани на 2024 рік

Міла Нітіч. Скриншот: kanaldim.tv

Артистка Міла Нітіч пообіцяла родині Кузьми Скрябіна не згадувати свого колишнього продюсера Володимира Бебешка. Це пов'язано з піснею Скрябіна "З Новим Роком та Рождеством", якій співачка дала друге дихання. Також у 2023 році Міла Нітіч випустила авторський трек, зібрала нову команду та встигла плідно попрацювати у Польщі. Про життя на дві країни, благодійність та плани на 2024 рік Міла Нітіч розповіла у "Ранку Вдома".

Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.

— Як ви? Чи вдається творити під час повномасштабного вторгнення?

— Зараз ліпше, ніж було у перший рік повномасштабного вторгнення. Нині, як би це страшно не звучало, ми, на жаль, чи на щастя, адаптувалися до реальності. Коли я згадую про наших воїнів, які зараз в окопах, то я розумію, що ми просто дуже щасливі люди, бо ми можемо спати у своїх домівках. Мені немає на що жалітися зараз.

Чи складно мені як артисту? Гадаю, що зараз всі артисти знаходяться в одній ситуації. Зізнаюся, що я працювала на благодійних концертах, співала на передовій. В мене є спецпідрозділ, якому я допомагаю. Це мої друзі з Хмельницького. Вони з 2014 року на фронті. Буквально місяць тому ми з ними обговорювали можливість приїхати до них. На жаль керівництво не дозволило, бо там занадто небезпечно. Втім, я надіюся найближчим часом я туди поїду. Насправді мені хочеться зібрати їх всіх на одному великому концерті перемоги й заспівати для них усіх. Я дуже вірю в це і маю надію, що все одно ми найближчим часом відсвяткуємо нашу перемогу.

Чим ви потішили шанувальників цього року? Вже можете підбивати підсумки?

— В мене або штиль, або кілька прем'єр на місяць. Я написала свою першу пісню в співавторстві з дуже талановитою молодою авторкою Ребекою Мікхаелє, яка написала в співавторстві трек "Буревіями" для Злати Огнєвіч та Shumei. В нас з Ребекою вийшла дуже така щира пісня "Вибач, так вийшло". Вона вийшла буквально місяць тому. Сьогодні в мене буде прем'єра іншої пісні, але вже дуже відомої.

Ви сказали, що перший рік великої війни був дуже складним. З яким складнощами ви зіштовхнулися?

— Перш за все, це були був страх та панічні атаки. Тому що коли ти опиняєшся в такій ситуації, ти не розумієш, що далі, а чи буде далі взагалі. Я думаю, що перші тижні ми взагалі не знали, чи ми переживемо найближчі дні. Гадаю тоді, в кожного українця була паніка, сльози, розпач. Ненависть дуже сильна, до ворога. Перші кілька тижнів вона росла. Це такий жахливий стан, бо це пожирає тебе зсередини. Ти не можеш з цим боротися. Може, ти б ти бачиш всі ці жахи, і ти хочеш просто розірвати кожного, хто до цього причетний, але не можеш нічого з цим зробити. Ти безсила. Від цього ще гірше. Отакий стан був.

Потім, після місяця війни, мене вперше запросили на благодійний концерт до Польщі з їхнім відомим гуртом "Еней". До речі, це вони співають пісню "Біля тополі", яку у нас знають у виконанні Shumei. Ми відпрацювали дуже гарний концерт. Після цього мене почали запрошувати до Польщі. Я жила на дві країни. Я ніколи не забуду ці поїздки, ці кордони, але воно було того варто. Там була можливість давати благодійні концерти. Чому ні? Тут була можливість допомагати нашим волонтерам. Так тривало пів року, але потім я вирішила вертатися додому в Україну.

Розкажіть про першу авторську пісню, яку ви цього року випустили. Як відреагували слухачі? Що ви переживали, коли її створювали та виконували?  

— Так, це перша моя пісня, але вона народилася дуже швидко. Ми її написали з годину. Тоді ми тільки познайомилися з Ребекою. Ми спілкувалися годину до запису. Це власний досвід, тому вона й вийшла такою щирою. Вперше за багато років була дуже гарна реакція публіки. Їм ця пісня дуже вийшла. На історії про розбите кохання реагують краще, аніж на історії з хепіендом. Просто тому, що більшість людей переживала особисті трагедії.

— Які у вас плани на найближчий рік?

— Плани прості — працювати. В мене зараз є дуже класна, злагоджена команда. Я вперше в житті зібрала її сама. Мені дуже подобається ставлення цих людей до цього проєкту. Мені завжди було важливо, щоб люди горіли ідеєю. Кожен артист з цим стикається. Це дуже важливо, щоб людям, людям подобалось з тобою працювати. Я не проста людина. В мене є одна вада — я часто спізнююся. Моя найкраща подруга, вона ж мій креативний продюсер, Вікторія. Вона дуже пунктуальна і завжди наді мною сміється через запізнення. Всі члени команди пунктуальні, крім мене. Я з цим борюся, але поки не вдається.

Коли будуть концерти у 2024 році?

— Після Нового року одразу буде два сольних концерти. Перший буде у місті Стрий. Це Львівська область. Я дуже давно не їздила нікуди з сольними концертами. Мені хочеться зараз подивитися, чи люди цього хочуть. Якщо так, то навесні поїду у міні тур Україною. Як не крути, музика рятувала душі людей, в усі часи. Гадаю, якби не було музики, то, напевне, ми всі вже давно з'їхали з глузду. Хоч щось нас має надихати. Я планую писати пісні та новий хіт. Хочу бути вдома та допомагати своїм. Дуже хочу поїхати до хлопців на передову.

— Сьогодні буде прем'єра пісні "З Новим роком і Рождеством". Навколо цієї прем'єри вже виник скандал, у чому справа?

— Ми погано розійшлися з моїм продюсером Володимиром Бебешко. Так сталося, що мені тимчасово заборонили співати будь-які пісні Андрія Кузьменка (Скрябіна), але ця проблема вже вичерпана. Я вдячна дружині Кузьми Світлані, бо вона особисто дала дозвіл виконувати цю пісню. Вона особлива для мене. Бо колись, у 2009 році, сам Андрій дозволив мені її співати. Я дуже багато років її виконувала, а віднедавна вона отримала нове звучання.

Ще цікаві гості "Ранку Вдома":

Прямий ефір