У мене не було часу розбиратися, хто, де і що зробив не так, — Оксен Лісовий про перші кроки на посаді міністра освіти і науки України

Оксен Лісовий. Фото: kanaldim.tv

У випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" міністр освіти і науки України Оксен Лісовий розповів про те, як його запросили на цю посаду, "висмикнувши" з фронту, а також про оцінку діяльності своїх попередників.

Ведуча Олена Кравець підмітила, що іноді, коли приходиш до нового перукаря, він каже: "Боже, хто вас стриг?", до лікаря — "Хто це вас лікував?", тож запитала, чи були у Оксена Лісового в думках такі самі запитання після очолення Міністерства освіти і науки.

"У мене не було такого відчуття. Мене тоді висмикнули з фронту, з напрямку Кремінної, і запросили на співбесіду. Був ряд співбесід і зустрічей на політичному рівні. І я приступив буквально [одразу]. У мене не було часу розбиратися, хто, де і що зробив не так. Я зосередився на тому, хто, де і що зробив так, і цих людей я залучив до себе в статусі радників. Два колишніх міністри є моїми радниками (Ганна Новосад та Лілія Гриневич, — ред.), ще з одним я на постійному зв'язку (Сергій Квіт, — ред.)", — розповів він.

Оксен Лісовий додав, що він із іншими представниками міністерства мають честь часто спілкуватися з президентом Володимиром Зеленським, і він визначає освіту як пріоритет номер два після оборони. 

"Якщо ми не "виграємо" освіту, то виграти війну буде недостатньо. Ми повинні освіту теж сприймати як фронт", — вважає міністр освіти.

Повна версія інтерв'ю: Мені на фронті було легше, ніж тут, — міністр освіти і науки Оксен Лісовий в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Нагадаємо, гостями нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: міністр освіти і науки Оксен Лісовий, голова Центру громадянських свобод та лауреатка Нобелівської премії миру Олександра Матвійчук та артист, вчитель-блогер англійської мови TUMAZAR. Музична гостя — Марія Квітка.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 38 млн переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 26.08.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір