Про популярність пісні "Гарно так", альбом Noir та благодійність: артист Cheev в #Муз_Обороне

Cheev — співак, автор та виконавець власних пісень, справжнє ім'я якого Владислав Чижиков. Він родом з Білорусі. Співак брав участь у вокальних проєктах, де його співочі здібності були високо оцінені слухачами. З 2019 року пише пісні українською. Два роки тому артист випустив україномовний альбом. Головний хіт співака "Гарно так" має майже 20 мільйонів переглядів на YouTube та знайомий кожному українцю. З початком повномасштабної війни Владислав продовжує писати пісні з глибоким змістом, які підтримують українців в непрості часи. Про альбом Noir, тур "Гарно так" та благодійність Cheev розповів в #Муз_Обороні.

24 лютого 2022 року Cheev був в Києві. Звістка про війну шокувала артиста. В перші місяці вторгнення не хотів писати та навіть слухати музику.

"Взагалі то я просто існував. В травні мені взагалі хотілося змінити свою професію. Вже в червні все змінилося. Саме тоді дуже популярною стала пісня "Гарно так". Попри те, що вона написана в грудні 2021 року, популярність наздогнала її у 2022 році. Це щира історія, яку я дуже швидко написав. Там не було нічого заради якогось ефекту. Класно, що кожен знайшов в цій пісні щось своє. Не важливо, який сенс я в неї закладав. Важливо те, що після неї я почав гастролювати. До цього я тільки писав музику у студії. Навіть не знав своєї аудиторії", — зізнається співак.

На концерти туру "Гарно так" команда Cheev запрошувала захисників України. Багато виступів в рамках проєкту були благодійними.

"Мені запам'ятався виступ в Дніпрі, де ми зібрали понад три мільйони гривень. Також знаковим був виступ в "Охматдиті". Я думав, що діти мене не знають, а виявилось, що вони на пам'ять знають пісню "Гарно так" і з радістю її виконували на концерті", — додав артист.

У листопаді 2023 року Cheev презентував другий альбом Noir. До нової збірки увійшли дев'ять треків. Усі пісні з альбому написані під час війни. Деякі сингли співак представив ще до офіційного виходу альбому. Під час роботи над новою платівкою артист переосмислював популярний у 1940-х роках жанр кіно, якому властиві песимізм і недовіра, та створив власний "Нуар", наповнений надією.

"Раніше вийшли чотири сингли — "Мрієшся", "Пазл", "Печаль" та "Де моя любов живе". В піснях багато відсилання до війни. Навіть сама назва альбому Noir нагадує про війну, адже це кіно, яке було популярне під час Другої світової війни. Коли почалося повномасштабне вторгнення, я згадав, як про війну в дитинстві розповідала моя прабабуся. Щоразу коли я її слухав, то думав, що це якийсь фільм. Тепер я потрапив у цей фільм", — каже виконавець.

Пісня "Опівночі" розповідає про пошук чогось світлого у похмурі моменти, а "Пароль" передає відчуття ейфорії під час закоханості. У пісні "Пазл" порушується тема самоти. Це історія про самотніх людей, які ще не вкришили, чи подобається їм це.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір