Про успіх пісні "Під вінницьким дощем", Євробачення, Miss Supernational 2022 та благодійність: співачка Darisha в #Муз_Обороні

Darisha — молода українська співачка, справжнє ім'я якої Дарина Красновецька. Артистка з дитинства брала участь в різних музичних фестивалях та проєктах. У 2018 році представляла Україну на дитячому Євробаченні. Darisha була залучена до виконання Гімну України під час святкування Дня Незалежності. З початком повномасштабного вторгнення артистка створює пісні, що надихають і підтримують українців. Про благодійність, Євробачення, виступ на конкурсі Supernational 2022 та плани Darisha розповіла в #Муз_Обороні.

Хороший музикальний слух та потенціал у Дарини помітили в дитсадку. Батьки повели доньку до викладача з вокалу. Вже через місяць після початку занять дівчинка потрапила на перший міжнародний конкурс. Тоді їй ще не було шести років.

"Надалі я, звісно, наполегливо працювала. Почалися конкурси, концерти та запис пісень. Зараз мені 16 років. Я пов'язую своє майбутнє з творчістю. Одного разу мене познайомили з Михайлом Клименком — фронтменом гурту Adam. Ми з ним написали пісню на дитяче Євробачення. Коли ми залишали заявку, я не вірила, що потраплю у десятку. Той факт, що я перемогла і представлятиму Україну на конкурсі мене спантеличив. Це величезна відповідальність, тим паче я відкривала Євробачення", — пригадує Дарина.

Дарина Красновецька досі не хоче пригадувати 24 лютого 2022 року. Тоді дівчині з матір'ю довелося поїхати за кордон.

"Ми залишили тут батька, брата з дружиною та мого племінника. За кордоном в мене почалася депресія. Я не могла ні навчатись, ні писати пісні. Весь час читала новини й телефонувала своїм в Україну. Через якийсь час я зрозуміла, що так далі продовжуватись не може. Я розуміла, що моя країна потребує і моєї підтримки. Кожен концерт чи проєкт, на якому я зможу сказати про те, що зараз відбувається в моїй країні, це можливість допомогти. Тоді я долучилася до благодійних проєктів та концертів в Австрії та Польщі", — розповідає співачка.

Наймасштабніший благодійний проєкт, у якому брала участь співачка — це Miss Supernational 2022 у Польщі. Там Darisha разом з усіма учасницями виконувала пісню Say Love. Конкурсантки привозили зі своїх країн лоти, які продавали з молотка. Вторговані гроші пішли на підтримку армії України. Того ж року Darisha співали на одній сцені з Дмитром Монатіком в рамках благодійного туру " ART Оборона".

Перша після початку повномасштабного вторгнення пісня "Мій дім" була записана влітку 2022 року. Якраз тоді Darisha повернулася з-за кордону та почала працювати на студії.

"Це пісня про наш дім, про нашу країну в першу чергу. Це історія про спогади з дитинства в місцях, де ми зростали, де ми народилися. Найголовніше думка цієї пісні це те, що ми ні в якому разі не покинемо наш дім, а боротимемося за незалежність України до самого кінця", — каже виконавиця.  

Надалі Darisha продовжувала брати активну участь у благодійних концертах та інших проєктах. На творчому шляху їй активно допомагав Михайло Клименко. У творчого тандему народжуються трек "Не твоя леді", а потім хіт "Під вінницьким дощем".

"Пісня "Під вінницьким дощем" не про мене, а про моїх батьків. Я усвідомила це, коли ми вже завершили роботу і почали її слухати. Багато військових записували відео під цю пісню. Ці кадри буквально за кілька днів набирали сотні тисяч переглядів в соцмережах. Пісня стала хітом, хоча минуло багато часу після релізу. Я рада, що в такі важкі часи слова про перший поцілунок надихнули багатьох людей. Потім був кавер від Володимира Дантеса. Це було справжнім щастям для мене", — резюмувала Darisha.

Дівчина продовжує писати музику, яка б додавала українцям віри у перемогу.

Попередні випуски #Муз_Оборони: