Фідбек від військових, благодійність та найбільший сором: співачка Настя Гонцул у #Муз_Обороні

Настя Гонцул — співачка, блогерка та акторка. Розпочала свій творчий шлях з гумористичних скетчів для Instagram. Згодом це захоплення переросло в співочу кар'єру. Її дебютний кліп набрав 30 мільйонів переглядів на YouTube. З початком повномасштабної війни співачка пише пісні виключно українською мовою та бере участь в благодійних виступах. У #Муз_Обороні Настя Гонцул зізналася за що їй соромно та перед ким хотіла б виступити.

До повномасштабної війни Настя Гонцул розмовляла та писала російською. Нині вона цього соромиться. Повністю перейшла на українську мову після тогою як дізналася про звірства росіян у Бучі.

Перші кілька місяців повномасштабного вторгнення Настя Гонцул жила у батьків у Полтавській області. Каже, у цей час вона не могла писати музику та знімати відео для блогу.

"Мені здавалось, що я більше нічим не зможу займатись. Перші пів року я нічого не могла писати", — зізнається блогерка.

Перші треки з'явилися восени 2022 року. За час повномасштабної війни Настя Гонцул виступала на багатьох благодійних концертах.

"Перший виступ у Києві був у Малій опері. Організовували збір для постраждалих від підриву Каховської ГЕС. Потім грала в Дніпрі на День молоді. Я б залюбки виступила для військових. Здається, що важливо тільки те, що роблять вони, а не те, що ми тут робимо", — зізнається співачка.

Трек "Поділ" вийшов у лютому 2023 року. Він став популярним у TikTok. Фідбек від військових співачка отримала на власному каналі в YouTube. 

"Мені один військовий пише: "Дитино, дякую тобі за цей трек. Ми тут тримаємося під Мар'їнкою". Мене це надихнуло", — додає блогерка.

Трек "Столиця" — про кохання на відстані. Про те, як важко переживати те, що відбувається. Особливо, коли поряд немає твоєї людини.

Найстрашніше для співачки — зневіра. Настя Гонцул бажає українцям віри, адже це почуття може тримати на плаву та допомагає творити добрі справи.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір