Окупація Бучі та відмова від російської мови, успішні колаборації та пісня для перемоги: артист Нікіта Кісельов у #Муз_Обороні

Нікіта Кісельов — найромантичніший український співак, який написав справжній гімн коханню та здобув популярність у всіх молодят України. Його треки збирають мільйонні перегляди в соцмережах. Артист не припиняє писати пісні, які допомагають українцям проживати непрості часи. У #Муз_Обороні Нікіта Кісельов зізнався, що змусило його писати та розмовляти українською мовою, кому пише пісні та про що мріє.

Нікіта Кісельов почав займатися музикою з дитинства. Вперше "засвітився" на шоу "Україна має талант".

"Мені тоді було 12 років. Я став достатньо популярною дитиною. Мене впізнавали на вулиці, зі мною фотографувалися. Мене запрошували на концерти. Мені здавалося, що то була шалена популярність", — зізнається артист.

Нікіта Кісельов вступив до Київської академії естрадно-циркового мистецтва, зібрав там групу і почав писати пісні. З часом група розпалася.

"Ми розійшлися по-доброму. В мене було багато пісень, які писав для цього гурту. Одного дня я просто вирішив надсилати ці тексти українцям виконавцям. Я не знав скільки це коштує, не розумів, що є певні юридичні нюанси, я просто хотів, щоб мої пісні співали", — розповідає Нікіта Кісельов.

Зараз композитор продає пісні українським артистам. До повномасштабного вторгнення усі тексти були російською. Перейти на українську мову артист вирішив після того, як вийшов з окупації у Бучі. 

"Для мене повномасштабне вторгнення почалося в Бучі. Я був в окупації. Коли вдалося звідти виїхати, я бачив те, що зробили з містом росіяни. Тоді для мене все змінилося. Російська мова, Росія, росіяни, для мене перестали існувати", — пояснив Нікіта Кісельов.

Українська мова — це нове натхнення у творчості артиста. Він обіцяє написати багато пісень українською.

Пісня "Романтично" — це особиста історія. Йдеться про зустріч тої самої людини, яка безумовно тебе кохає.

"Пісень про кохання написано багато, але ця — особлива. Вона стала такою для мене, бо я вперше зізнаюсь, що моє серце наповнилось цим космічним почуттям. Я написав її за 10 хвилин, як тільки мені трапилося сісти за фортепіано. Кліп мені наснився. Я хотів зробити сюрприз молодятам, тож прийшов до ДРАЦСу. Це реальні пари, які одружувалися. Виходили після розпису і раділи, цілувалися, обіймалися. В TikTok було багато репостів. "Романтично" — це тренд на кохання", — каже композитор.

Пісня "Два ліхтарі" записана у дуеті зі співачкою Tayanna. Вона вийшла влітку 2023 року. Це історія двох людей, які обпеклись у коханні й намагаються зрозуміти, чи почуття ще живі. Над піснею артисти працювали протягом декількох тижнів. Своїм дуетом в них вийшло передати усі емоції, які проживають люди через нещасливе кохання.

Пісня "Квартира 156" вийшла в серпні 2023 року. Співак каже, що це історія про його квартиру, де народжується та розквітає неповторне кохання, а також про людей, що віддано живуть у цьому почутті, не обмежуючи себе страхами чи сумнівами.

"Я виконую свої пісні з радістю, адже можу ділитися своїми емоціями. Зараз я хочу написати пісню, яку заспіваю, коли ми переможемо. Знаю, що ця перемога точно буде. За нами правда, за нами сила", — резюмував Нікіта Кісельов. 

Нікіта Кісельов зізнався, що війна багато чого змінила у його поглядах.  Також довела, що українці мужні, віддані, працьовиті, люблячі й непереможні.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір