Зворушлива зустріч дітей з татом після півтора року на відстані у проєкті "Дочекаюсь"

Через повномасштабну війну діти не бачилися з татом понад півтора року. Андрій продовжив займатися бізнесом в Києві, а малеча разом із мамою Катею залишилися в Намібії, куди поїхали ще до 24 лютого 2022 року. Чи зрозуміє чоловік, що його рідні вже в Україні і зовсім поруч, та як відреагує на зустріч — у проєкті "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик.

Зустріли війну за кордоном

31 грудня 2021 року 39-річна Катерина поїхала з дітьми у відпустку в Намібію, що у південно-західній Африці. Відпочинок за планом мав тривати три тижні. В середині січня Катерина познайомилася на одній із ферм у пустелі з німкенею. Вона ж і запитала в українки, що у нас відбувається і "що той Путін собі думає?" Саме так Катерина дізналася про те, що Україну оточують російські війська.

"Це був якийсь абсурд, але я стала читати більше новин. Інформаційне нагнітання було таке, що останній тиждень я дуже погано спала", — згадує героїня.

Катерина прийняла рішення обміняти квитки на літак на іншу дату — 6 березня. А згодом довелося здати і їх.

Попри те, що жінка була не в Україні і вибухів 24 лютого 2022 року не чула особисто, прокинулася вона разом із усіма українцями близько п'ятої ранку. Вона відразу стала читати новини і побачила купу публікацій з текстом "почалася війна".

Батько дітей і колишній чоловік Каті 50-річний Андрій більше переживав не за себе, а за неї. Тому запевнив, що з ним буде все добре, а війна скоро закінчиться.

Катерина зізнається, що під час великої війни її стосунки з Андрієм значно покращилися. Колишні члени подружжя переживали одне за одного, поки були на відстані півсвіту.

Поки Катя з дітьми, за легендою, перебувають в Арабських Еміратах, Андрій в Києві працює в компанії, що виготовляє та встановлює модульні будинки.

Підказка №1. Блискучий рюкзак

Близько п'яти років тому на вікенді у Флоренції Катя та Андрій купили маленьких рюкзак з купою блискучих паєток. Після шопінгу подружжя пішло в кафе, де обновку вкрали разом із документами. Наступного дня Андрій запропонував піти і придбати ще один такий.

На першу зустріч із Андрієм Лілія Ребрик прийшла зі своїм чоловіком Андрієм Диким і з рюкзаком Катерини. Коли всі влаштувалися за столиком у кафе, а рюкзак опинився на сусідньому стільці від героя, він звернув увагу. Андрій сказав, що у його колишньої дружини є такий самий.

Підказка №2. Гостинці з Африки

В липні 2022 року Катя поверталася в Україну з Намібії і привезла з далекої африканської країни місцевий снек — білтонг. Це форма в'яленого м'яса. Африканський гостинець дуже сподобався Андрію.

Під приводом дегустації-тестування нової позиції в меню офіціант запропонував гостям за столиком спробувати білтонг. Андрій про африканський смаколик згадав і розповів, як колишня дружина привозила йому білтонг, забувши, що м'яса він загалом і не вживає.

Підказка №3. Шахівниця

Андрій часто з дітьми грає в шахи. У 2022 році це, на жаль, довелося робити онлайн. Шахівницю, якою вони раніше користувалися, Лілія Ребрик поклала у свою машину. Вона запропонували Андрієві проїхати з ними до місця, де планують встановити модульний будинок. Під час поїздки зав'язалася розмова про дітей та шахи.

Підказка №4. М'яч

До війни Андрій часто грав у футбол з сином Тимофієм. В Еміратах Катя з Тимофієм та дочкою Амелі ходили на фан-зустріч з українським футболістом Андрієм Ярмоленком — атакувальним півзахисником збірної України та еміратського "Аль-Айн". Там Тимофій отримав футбольний м'яч з автографом Ярмоленка. Фотографії з цього заходу, включно зі знімком з м'ячем, Катерина надсилала Андрію.

Коли Андрій з Лілією Ребрик та Андрієм Диким приїхали на місце, де в майбутньому стоятиме модульний будинок, там їх вже чекала решта команди. Звукорежисери, наприклад, грали у м'яча. Лілія теж поперекочувала м'яч кілька секунд, що не приховалось від пильного погляду Андрія. 

"З автографом, так?" — запитав він, поглянувши на м'яч.

"У вас же син теж у футбол грає?" — запитала Ліліля Ребрик.

"Так, і м'яч у нього такий же".

Зустріч

Лілія Ребрик привезла Андрія на нову локацію — в екопарк. 

"Тут немає того модульного будиночка, який ми збиралися подивитися. Але тут є дехто… кого б ви хотіли бачити", — заінтригувала його ведуча.

"Не може бути".

Саме тут на чоловіка чекала його колишня дружина, син і дочка. Діти одразу побігли обійматися з татусем.

"Зустріч із рідними, особливо з такими близькими — вкрай радісна подія. Я щасливий! Треба жити в передчутті цієї події, тоді вона станеться", — каже Андрій.

Попередні випуски "Дочекаюсь":

Медіа-партнери
Прямий ефір