Возз'єднання творчої родини після більше року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"

Війна змусила розлучити творчу та люблячу родину. Лариса з дочкою Анастасією виїхали до Польщі у перші місяці повномасштабного вторгнення. В Україні на них залишився чекати чоловік, батько та професійний акробат Юрій. Лариса з Анастасією вирішили зробити Юрію сюрприз та приїхати набагато раніше, ніж планувалося, щоб нарешті обійнятися. Як відбудеться возз'єднання родини після більше року розлуки та як відреагує чоловік на приїзд найрідніших — у проєкті "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик.

Родина

  • Лариса Константинова, 53 роки. Професійна гімнастка, працювала тренеркою, артисткою балету. Згодом стала хореографкою і створила власний балет. Пізніше пішла у цирк до чоловіка. Нині є продюсеркою власної доньки.
  • Юрій Герасимчук, 55 років. Артист цирку, професійний акробат. Обожнює свою дочку. Познайомився з Ларисою на кастингу до шоу-балету, коли їх поставили в пару. Нині Юрій працює електромонтажником.
  • Анастасія Герасимчук, 14 років. Займається танцями, акробатикою, академічним вокалом, грає на фортепіано, є моделлю, знімається у кіно та рекламах, озвучує мультфільми. Має більше 250 корон з конкурсів краси. Вивчає англійську, німецьку та французьку мови.
Лариса Константинова та Анастасія Герасимчук. Скриншот: kanaldim.tv
Юрій Герасимчук. Скриншот: kanaldim.tv

Підказка №1. Гімнастика 

Ведуча Лілія Ребрик — майстриня спорту з художньої гімнастики. Нині грає у Київському національному академічному Молодому театрі, який називає своїм другим домом. За легендою, один з режисерів вигадав, аби в наступній виставі Лілія Ребрик задіяла своє спортивне минуле. Для підготовки гімнастичного номеру на полотнах їй потрібна допомога, і за нею вона звернулася саме до Юрія.

Підказка № 2. Сценічний костюм

Коли Лариса з Настею виїхали до Польщі, ніяких сценічних костюмів з собою не брали. Коли дівчині довелося виступати, мама стала шити вбрання доньці власноруч. Фото в ньому Анастасія виклала в соцмережі, де його побачив і лайкнув тато.

Вперше Юрій зустрівся з Лілією Ребрик у студії "Ранку вдома". Сюди чоловік приїхав, аби обговорити деталі номеру та допомогти з підбором вдалого вбрання для виступу. В костюмерній серед усілякого різноманіття одягу висів і пошитий Ларисою для Насті. Показуючи варіанти суконь, Лілія Ребрик звернула увагу і на особливий зелений вишитий жакет та чоботи в тон. 

"У цьому можна шось співать", — прокоментував вбрання дочки Юрій.

Лариса та Анастасія, які спостерігали за всім через приховані камери, вирішили, що Юрій не випадково так сказав.

Підказка №3. Пес Чік

В родині є песик Захарій. Згодом домашнього улюбленця стали звати Захарчик, а ще пізніше — просто Чік.

Поки Лілія Ребрик везла Юрія у Молодий театр на заняття гімнастикою, мова зайшла за домашні тварини. Ведуча повідомила герою, що її донька хоче ще одну собаку і вже навіть придумала ім'я — Чік.

"Чік? У мене Чік! Йоркширський тер'єр", — одразу вигукнув чоловік.

Підказка №4. Суші

На Новий рік Лариса традиційно готує шубу, олів'є, рагу та інші страви. Однак їсть їх родина зазвичай 1 січня. А от 31 грудня на святковому столі головні суші.

Потренувавшись з Юрієм на полотнах на сцені Молодого театру, Лілія Ребрик попросила команду принести щось перекусити. Перекусом виявились суші.

"В мене донька їх любить і жінка. Підсіли на ці суші і мене трошки підсадили. Востаннє на Новий рік їх замовляли", — зізнався Юрій.

Підказка №5. Голос

14-річна Настя озвучує фільми та мультфільми, чим її батько дуже пишається. Її голос Юрій дуже добре знає на слух.

Лілія Ребрик розповіла чоловікові про конкурс у театрі. Діти надсилають свої записані голоси, а серед них виберуть той, яким буде начитано текст для одного з проєктів. 

Анастасія записала своє прочитання віршу "Доля" Ліни Костенко. Колись дівчина грала у виставі, де виконувала уривок з цього твору. Ведуча увімкнула Юрію один з аудіозаписів, аби він оцінив і, можливо, допоміг з вибором.

"Це моя донька. Її голос. В мене аж мурахи пішли", — відразу впізнав тато.

Зустріч

Лілія Ребрик переодягнулася у вибрану сукню для виступу і ще раз вийшла на сцену з Юрієм. Розмова знову зайшла за рідних, і чоловік зізнався, що коли побачить своїх, на серці відразу стане тепліше. Лілія Ребрик запевнила Юрія, що тепліше стане вже зовсім скоро. 

"Тату!" — почув Юрій голос дочки поруч. 

Чоловік обернувся якраз коли його дружина та дитина вийшли з-за куліс до нього і міцно обійняли. Пізніше Юрій зізнався, що не підозрював про те, що його родина так поруч, а усі підказки вважав за співпадіння.

Попередні випуски "Дочекаюсь":

Прямий ефір