Проєкт "ДрукАрмія" шукає власників 3D-принтерів для допомоги ЗСУ

Волонтер Андрій Венедчук. Скриншот: kanaldim.tv

В Україні запустили проєкт "ДрукАрмія". Волонтер Євген Вольнов гуртує навколо доброї справи власників 3D-принтерів. Таке устаткування допомагає відновлювати техніку ЗСУ. Деталі — у матеріалі "Ранку Вдома".

Андрій Венедчук за фахом програміст, за покликанням — волонтер. Він один із тих, хто завдяки своїй невеликій ініціативі суттєво допомагає українській армії. Чоловік отримує замовлення від волонтерів та військових, максимально швидко намагається виготовити деталі.

"Від ковпачків до "Старлінків", до великих корпусів для бомб, всяких мостових і до різних припасів. Друкую багато деталей для дронів. Це і підставки під дрони, і самі кріплення для снарядів", — пояснює волонтер Андрій Венедчук.

Друк однієї деталі може тривати від 20 хвилин до півтори доби. Все це залежить від параметрів та складності виготовленого елементу. Андрій Венедчук впевнений, що кожен має підтримувати військових, бо саме допомога тут і зараз пришвидшить нашу перемогу.

Ідея друкувати деталі, які допомагатимуть ЗСУ, належить волонтеру Євгену Вольнову. Він об'єднав сотні власників 3D-принтерів.

"Ідея створення друкарні виникла як відповідь на запит військових, яким потрібно багато виробів для такої нової у військовій справі штуки, як дрони. Це надважливо наразі, тому всі, хто має відповідні вміння та техніку, мають долучатись до нашої армії", — пояснив волонтер, керівник проєкту "ДрукАрмія" Євген Вольнов.

Волонтерів "ДрукАрмії" вже понад півтисячі. Проте цього недостатньо. Долучитися до проєкту може кожен. Потрібно лише мати 3D-принтер, бажання та трохи часу.

Читайте також:

Прямий ефір