Прем'єра пісні "Чайка", перехід на українську та волонтерство: Максим Бородін у #Муз_Обороні

Максим Бородін — український співак, автор пісень. Розпочав свою творчу кар'єру з виконання каверів на вулицях українських міст. Артист має трьох доньок та дружину, які завжди його підтримують та надихають. Максим Бородін презентував свій перший альбом після повномасштабного вторгнення. Нещодавно відбулася прем'єра пісні "Чайка". Про творчість під час війни, перехід на українську мову та волонтерство Максим Бородін розповів у #Муз_Обороні.

Наразі Максим Бородін веде активну волонтерську діяльність та бере участь в благодійних концертах. Співак — багатодітний батько, тож мав можливість покинути країну разом з сім'єю. Натомість 25 лютого 2022 року артист вивіз сім'ю в безпечне місце, а сам повернувся у Київ та почав волонтерити.

"Як батько трьох дітей, я мав право виїхати з країни й досі його маю, але мені це право не треба. Я хочу разом зі своїми дітьми жити в цій країні", — каже Максим Бородін.

25 лютого сім'я Бородіних евакуювалася на західну Україну. Друг співака впустив його у власну сільську хату. Співак залишив там сім'ю, а сам виїхав до Києва. Дорогою до столиці чоловік скуповував бензин на заправках та медикаменти. 

"За добу доїхав до Києва. З другом перевіз бензин на склади. Там ми заливали його в легкові авто, якими розвозили шоломи, бронежилети, спальники та каримати, їжу. Так ми до деокупації Київської області. Потім я почав ганяти машини на схід. Займався цим до середини літа. Потім мені запропонували грати на концертах для військових. Звичайно я погодився", — зізнався співак.

Знаковою для виконавця є пісня "Моя країна". Він написав її у 2019 році. Як раз тоді, коли вирішив перейти на українську мову. Співак хотів, щоб його доньки розмовляли українською.

"Я купив всю серію "Гаррі Поттера" українською мовою. Щодня читав донькам. Так вчили мову. Зараз ми граємо в гру. Вдома стоїть дошка, на якій ми записуємо бали тому, хто говорить російською мовою. В кого найбільше таких балів, той миє посуд", — розповідає артист.

Влітку 2022 року у Максима Бородіна вийшло кілька пісень. Виконавець зізнається, що плідно працював, бо писав пісні без зла та люті, а в стані спостереження. Якраз у цей період з'являється пісня "Якби не ти". Її співак присвятив дружині.

"Просто спали на думку слова: "Якби не ти, я б не вірив в любов!". Я написав їх для своєї дружини. Ми разом вже 12 років. За цей час я усвідомив, що любов — це не тільки перше побачення, квіти, поцілунки. Любов — це коли ви посварилися, але тобі хочеться якнайшвидше помиритися, попросити пробачення", — зізнався виконавець.

Пісню "Чайка" українці почули влітку 2023 року. Її написав Андрій Безкровний. Продюсер Максима — Вадим Лисиця, познайомив свого підопічного з Безкровним.

Під час однієї з розмов Максиму Бородіну запропонували виконати пісню про українського хлопця, який іде на війну.

"Вони ввімкнули "Чайку", і вже тоді вона мені дуже сподобалася. Там є таке слово в пісні — "легінь". Це молодий хлопець. В нашій історії він іде на війну, щоб обов'язково повернеться додому. Бажаю українцям бути толерантними до наших військових, щоб вони знали, для чого ризикують своїм життям", — резюмував Максим Бородін.

Зараз Максим Бородін пише нову музику та сподівається, що його пісні підштовхнуть людей до дій.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір