Борис Джонсон на "Вечорницях", флірт зі слухачами та російськомовний альбом: співачка Skylerr у #Муз_Обороні

Skylerr — українська співачка, справжнє ім'я якої Валерія Кудрявець. Артистка пройшла тривалий творчий шлях до того, як стала відомою на всю країну. З початком повномасштабної війни Skylerr випустила дебютну пісню в колаборації з гуртом "100лиця", яка стала справжнім хітом. У #Муз_Обороні артистка розповіла про те, як колишній прем'єр Великої Британії Борис Джонсон її надихнув, чому вона не поїхала з України та хто пише їй пісні.

Skylerr співає власні пісні та бере активну участь у благодійних концертах. Ще з малку Валерія Кудрявець брала участь у різних талант-шоу, займалася танцями та співала в ансамблі. Та все ж обрала сольну кар'єру.

"Я хотіла виступати сама, мені було мало уваги. Хотіла вступити в університет, аби здобути музичну освіту. Я навіть пройшла відбір, але відмовилась. Адже співати я вміла, а от професії не мала. Тож я вступила на факультет телевізійної журналістики", — розповідає співачка.

До повномасштабного вторгнення Skylerr планувала випустити російськомовний альбом. Втім, 24 лютого 2022 року все докорінно змінило.

"Я була російськомовна, навіть готувала альбом російською. В перші дні війни в мене були панічні атаки. 24 лютого я взяла тривожну валізу, вона була готова, і пішла в бомбосховище. О п'ятій ранку мені брат зателефонував і сказав, що почалася війна. Потім вже я сама почула вибухи", — зізнається артистка.

Згодом співачка евакуювалася на Вінниччину. До Києва повернулася травні 2022 року. Зізнається, що мала змогу виїхати за кордон, але не захотіла.

Пісню "Навічно" Skylerr написала у підвалі на Вінниччині. Ця композиція — данина усім тим, хто захищає Україну. Загалом за час повномасштабного вторгнення виконавиця випустила 10 пісень. Кожна з них, переконує співачка, особлива.

"Усі знайшли свого слухача. Я сама пишу тексти, інколи навіть на думку спадає мелодія. Це стан моєї душі. Більшість робіт — це танцювальні пісні. Вони повинні бути, адже коли ти їх слухаєш, то скидаєш негативні емоції", — переконує співачка.

"Хороша дівчинка" — єдина куплена пісня у доробку Skylerr. Це історія про невдале кохання. Трек відразу став хітом у соцмережах, а сама виконавиця називає його "легким фліртом зі слухачем".

"Ця пісня нагадує про те, що до всього треба ставитися легко, деколи навіть із сарказмом та іронією. Не сумувати через те, що в коханні щось не склалося. Ця робота дуже важлива для мене, навіть якщо не принесе успіху", — каже Skylerr.

Справжній успіх Skylerr чекав після колаборації із гуртом "100лиця". Пісня "Вечорниці" — гімн українським дівчатам. Трек написали за 40 хвилин. Відчуття, що це крута робота, з’явилося після першої демки.

"Ідея пісні прийшла випадково, після того, як я побачила прикол "Добрий день, everybody" у виконанні Бориса Джонсона. Перший варіант приспіву звучав так: "Добрий день, everybody, ласкаво просимо на українське паті", але Влад Ступак з гурту "100лиця", згодом придумав "зараз музиченьки запрошують на паті". Потім був TikTok, де блискавично назбиралося понад 200 000 переглядів. На вечір вже був мільйон", — резюмувала Skylerr.

Мільйонам українців співачка бажає перемоги та єдності. Skylerr впевнена, якщо ми будемо підтримувати одне одного, Україна буде жити.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір