Повернення до музичної кар'єри та акторство: Артур Логай став гостем "Ранку Вдома"

Артур Логай. Фото: kanaldim.tv

Сьогодні до студії "Ранку Вдома" завітав актор і співак Артур Логай. Після дев'ятирічної перерви він сміливо увірвався в музичний світ з піснею "Божевільний". З артистом говорили про те, що змусило його повернутися на сцену, в чому сенс нової пісні та як розвивається його акторська кар'єра.

Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.

Завдяки чому ти наважився знову співати, вийти на сцену не як актор, як співак?

— Вийшов комплексний підхід. Не можна сказати, що завдяки, а наперекір. Це було після усвідомлення того, що більше не можна відкладати життя на завтра. На жаль, з приходом великої війни це відчуття посилилося. Воно було якесь абстрактне, а тут стало абсолютно чітким.

Є сьогодні, є бажання, цілі, відповідальність, є енергія, то якщо є сьогодні, то чому б ні? Відкладати більше просто не хочу. Тож не відкладайте нічого, якщо вам щось хочеться.

— Твоя нова пісня має назву "Божевільні". Як вона з'явилася?

— Це теж цілий спектр різних штук. Є співавтор тексту й автор музики Богдан Купер. Це український молодий виконавець, дуже крутий, він ще й комік. Я якось був у них на імпровізації, а там проводили музичні конкурси. Я заспівав, а Богдан після цього запросив мене до себе на студію. Він ще й саундпродюсер. Я подумав, що це знак.

Буквально за деякий час до цього я мав безсоння, мені муляло слово "божевільний". Я почав розвивати якусь теорію про те, що ми неправильно сприймаємо людей, яких називаємо божевільними. Бо божевільний — складається з двох слів. Господь дає волю на щось, на те, як бачимо, світ, наскільки ми можемо бути вільними у своєму житті, попри обставини.

Я прийшов до певних висновків. Ми зустрілись з Богданом, почали гратись із музикою, і нам зайшов оцей божевільний. Це бажання передати настрій, позитив. Це бажання передати бажання жити. Так все почалося.

Ти вже зняв кліп. Ми бачили фрагмент і хотіли запитати звідки взялася ідея знімати саме таку картину?

— Мій ліпший друг Сергій Пилипишев — український сценарист та режисер, думав над тим, як це все показати. Ми шукали варіанти, і зрештою взяли за основу оцей світлий настрій. Ці рандомні люди, які бачать мою поведінку, мимоволі дають позитивну реакцію.

Це нагадування про те, що кожна людина трошки божевільна, особливо коли залишається сама? Типу, що вона може "дуркувати" як завгодно?

— Не обов'язково залишатися одному в такі моменти. Це ви кажете про межі у яких ми все життя живемо. Коли народжуємося в певній родині, живемо в соціумі, університет, робота. Там ми запрограмовані. Маємо соціальну манеру поведінки, соціальну обмеженість. Якщо зробити крок за цю межу, що буде?

Чи плануєш ти продовжувати співати?

— Так. Ми з Богданом Купером працюємо над новою піснею. Скажу чесно, що вона не йде так, як перша пісня. Зараз я дуже переживаю. Ці пісні кардинально різні й за настроєм, і за змістом, і за подачею. Мені хочеться зробити альбом з п'яти чи шести пісень і назвати його "Характерний". Це буде характерно про мене, про те, що я можу бути різним.

Що з акторською кар'єрою? Ставиш все на паузу чи будеш одночасно працювати на двох фронтах?

— Сьогодні буквально отримав пропозицію зніматися в українському серіалі. Мабуть, я погодився. Тобто за півтора року не було цього, мені дуже хотілося всім серцем зніматися. Це моя робота. Хочеться вивільняти енергію саме через акторську професію, а цього немає. І тебе його забрали. Раптом дається пропозиція і ти переживаєш, бо не знаєш, як все поєднати. Все ж таки я схильний до того, що має бути триєдиність. Має все зійтися: серце, розум і дія. Якщо життя дає шанс, то треба його використовувати.

В яких ще проєктах можна побачити тебе найближчим часом? 

— Багато моїх знайомих зараз відкривають різні проєкти на YouTube. Я дуже радий і закликаю українців підтримувати такі культурні та мистецькі проєкти саме на YouTube, вони можуть бути різними. Просто дивіться, обирайте те, що вам більше до вподоби.

Я зараз був на деяких записах гумористичних шоу, і сміявся там з усього. Я навіть не знав, що так реагую на гумор. Мені це дуже цікаво.

Нам потрібно сміятися. Вважаю, що у важкі часи на противагу темному повинно будуватись щось світле. Важко постійно тягнути до дна.

Також цікаві гості "Ранку Вдома":

Прямий ефір