Повернення до музичної кар'єри та акторство: Артур Логай став гостем "Ранку Вдома"

Сьогодні до студії "Ранку Вдома" завітав актор і співак Артур Логай. Після дев'ятирічної перерви він сміливо увірвався в музичний світ з піснею "Божевільний". З артистом говорили про те, що змусило його повернутися на сцену, в чому сенс нової пісні та як розвивається його акторська кар'єра.
Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.
— Завдяки чому ти наважився знову співати, вийти на сцену не як актор, як співак?
— Вийшов комплексний підхід. Не можна сказати, що завдяки, а наперекір. Це було після усвідомлення того, що більше не можна відкладати життя на завтра. На жаль, з приходом великої війни це відчуття посилилося. Воно було якесь абстрактне, а тут стало абсолютно чітким.
Є сьогодні, є бажання, цілі, відповідальність, є енергія, то якщо є сьогодні, то чому б ні? Відкладати більше просто не хочу. Тож не відкладайте нічого, якщо вам щось хочеться.
— Твоя нова пісня має назву "Божевільні". Як вона з'явилася?
— Це теж цілий спектр різних штук. Є співавтор тексту й автор музики Богдан Купер. Це український молодий виконавець, дуже крутий, він ще й комік. Я якось був у них на імпровізації, а там проводили музичні конкурси. Я заспівав, а Богдан після цього запросив мене до себе на студію. Він ще й саундпродюсер. Я подумав, що це знак.
Буквально за деякий час до цього я мав безсоння, мені муляло слово "божевільний". Я почав розвивати якусь теорію про те, що ми неправильно сприймаємо людей, яких називаємо божевільними. Бо божевільний — складається з двох слів. Господь дає волю на щось, на те, як бачимо, світ, наскільки ми можемо бути вільними у своєму житті, попри обставини.
Я прийшов до певних висновків. Ми зустрілись з Богданом, почали гратись із музикою, і нам зайшов оцей божевільний. Це бажання передати настрій, позитив. Це бажання передати бажання жити. Так все почалося.
— Ти вже зняв кліп. Ми бачили фрагмент і хотіли запитати звідки взялася ідея знімати саме таку картину?
— Мій ліпший друг Сергій Пилипишев — український сценарист та режисер, думав над тим, як це все показати. Ми шукали варіанти, і зрештою взяли за основу оцей світлий настрій. Ці рандомні люди, які бачать мою поведінку, мимоволі дають позитивну реакцію.
— Це нагадування про те, що кожна людина трошки божевільна, особливо коли залишається сама? Типу, що вона може "дуркувати" як завгодно?
— Не обов'язково залишатися одному в такі моменти. Це ви кажете про межі у яких ми все життя живемо. Коли народжуємося в певній родині, живемо в соціумі, університет, робота. Там ми запрограмовані. Маємо соціальну манеру поведінки, соціальну обмеженість. Якщо зробити крок за цю межу, що буде?
— Чи плануєш ти продовжувати співати?
— Так. Ми з Богданом Купером працюємо над новою піснею. Скажу чесно, що вона не йде так, як перша пісня. Зараз я дуже переживаю. Ці пісні кардинально різні й за настроєм, і за змістом, і за подачею. Мені хочеться зробити альбом з п'яти чи шести пісень і назвати його "Характерний". Це буде характерно про мене, про те, що я можу бути різним.
— Що з акторською кар'єрою? Ставиш все на паузу чи будеш одночасно працювати на двох фронтах?
— Сьогодні буквально отримав пропозицію зніматися в українському серіалі. Мабуть, я погодився. Тобто за півтора року не було цього, мені дуже хотілося всім серцем зніматися. Це моя робота. Хочеться вивільняти енергію саме через акторську професію, а цього немає. І тебе його забрали. Раптом дається пропозиція і ти переживаєш, бо не знаєш, як все поєднати. Все ж таки я схильний до того, що має бути триєдиність. Має все зійтися: серце, розум і дія. Якщо життя дає шанс, то треба його використовувати.
— В яких ще проєктах можна побачити тебе найближчим часом?
— Багато моїх знайомих зараз відкривають різні проєкти на YouTube. Я дуже радий і закликаю українців підтримувати такі культурні та мистецькі проєкти саме на YouTube, вони можуть бути різними. Просто дивіться, обирайте те, що вам більше до вподоби.
Я зараз був на деяких записах гумористичних шоу, і сміявся там з усього. Я навіть не знав, що так реагую на гумор. Мені це дуже цікаво.
Нам потрібно сміятися. Вважаю, що у важкі часи на противагу темному повинно будуватись щось світле. Важко постійно тягнути до дна.
Також цікаві гості "Ранку Вдома":
- "Якої ваги злочин, такої ваги і символ": творці книги "Злочин без покарання" розповіли про ідею проєкту та реакцію росіян
- Кожен українець — герой: громадський діяч Денис Блощинський презентував проєкт "Міста та їхні герої"
- Чоловічий квартет хору ім. Верьовки у "Ранку вдома": говоримо про благодійні виступи, 80-річчя колективу та роботу з Карло Понті
- Як війна змінила історію книги "Страшне, прекрасне та потворне у Чорнобилі": інтерв'ю з кандидаткою біологічних наук з генетики Катериною Шавановою
- Українська автентика пісні "Ой що несеться": інтерв'ю зі співачками Yagoda та М’ята