Перший художній фільм про аварію на Чорнобильській АЕС покажуть на Одеській кіностудії

На Одеській кіностудії відбудеться пам’ятний захід до 40-ї річниці Чорнобильської катастрофи, у межах якого покажуть художній фільм "Розпад" 1990 року режисера Михайла Бєлікова. Про це повідомляє “Дім” із посиланням на анонс події.
Ця стрічка стала однією з перших художніх спроб осмислення трагедії Чорнобиля, її наслідків та людських історій, пов’язаних із катастрофою.
“Запрошуємо всіх охочих долучитися до вшанування пам’яті жертв Чорнобиля та разом переосмислити події, що назавжди змінили історію”, — зазначають організатори.

Показ відбудеться 27 квітня о 14:00 у кінозалі Одеської кіностудії.
Читайте також: Запроваджено нову державну відзнаку для ліквідаторів аварії на ЧАЕС — указ президента
Нагадаємо, до 40-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Будинку кіно в Києві відбудеться серія подій, присвячених осмисленню трагедії та вшануванню пам’яті про її наслідки.














