Кожна репетиція завершувалася тим, що ми — ніхто і нічого в нас не вийде, — Олександр Рудинський

Олександр Рудинський. Скриншот: kanaldim.tv

Український актор театру та кіно Олександр Рудинський народився у Миколаєві, а фах здобував у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. 2014 року він вступив на спеціальність "Акторське мистецтво драматичного театру і кіно" до Дмитра Богомазова. У 2017 році акторський ансамбль вистави Богомазова "12 ніч, або що захочете", в якому грав Олександр Рудинський, отримав нагороду "Київська пектораль" у номінації "Краща камерна вистава". У програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім" Олександр Рудинський розповів, яким чином він не спіймав зіркову хворобу на початку своєї кар'єри, і чому вона йому взагалі не загрожує найближчим часом.

"У нас ніколи не було зіркової хвороби. Щеплення від неї — кожна репетиція, яка завершувалася тим, що ми — ніхто і нічого в нас не вийде. Клянусь. Я свою роль, наприклад, готував о дванадцятій ночі. Тільки з третьої-четвертої вистави я почав відчувати задоволення, відчув глядача, побачив його. Яка може бути зіркова хвороба, якщо я, наприклад, дивлюсь "Оскар", де люди знаходяться в Лос-Анджелесі. Щоб потрапити туди, ще стільки треба зробити! Світ не Києвом закінчується", — пояснив актор.

Наразі Олександр Рудинський служить у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, активно знімається у кіно не лише вітчизняному, а й іноземному. Одного дня мріє отримати статуетку "Оскар" як найкращий актор.

Олександр Рудинський — актор театру та кіно. Народився у Миколаєві. З 2018 року працює у столичному Національному драматичному театрі ім. Івана Франка. За роль Калігули в однойменній виставі Івана Уривського здобув премію як найкращий молодий актор на Міжнародному театральному фестивалі MESS у Сараєві. Отримав визнання після виходу телесеріалу "Перші ластівки", в якому зіграв одну з головних ролей. Одружений із акторкою Марією Рудинською-Заниборщ. Подружжя виховує сина Петра.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір