"Надихав мене на правильні рішення": співачка Лавіка розповіла про знайомство та співпрацю з Кузьмою Скрябіним

Лавіка. Скриншот: kanaldim.tv

У 2008 році співачка, а нині кризова терапевтка, Лавіка знялася в кліпі гурту "Cкрябін" на пісню "Квінти", а за кілька років з'явилася у відео на композицію "Говорили і курили" (2012). У програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім" артистка розповіла про знайомство та співпрацю з Андрієм Кузьменком.

"Це був чудовий кліп Тоні Ноябрьової ("Квінти", — ред.) і перший, створений зі слайдшоу, у стилі stop motion", — згадує Лавіка.

Знайомство з режисеркою кліпу сталося по телефону після того, як Лавіка вибула з "Фабрики зірок-3". Тоня Ноябрьова подзвонила співачці зранку і запросила на участь у зйомках кліпу Кузьми.

"Дзвонить мені якась дівчина: "Любо, добрий день. Вчора бачила ефір, дуже шкодуємо, що ви не пройшли. Мене звати Тоня Ноябрьова, я починаюча діячка мистецтва. Хочу запросити тебе знятися в кліпі Скрябіна, Андрія Кузьми. Ти ж знаєш такого?". Звісно, я знала! Я одразу відчула мурахи. Вона сказала прийти до неї в центр міста з трьома кілограмами борошна. Купила найкращий сорт! А ми ним клеїли стінку для зйомок", — поділилася Лавіка.

Юрій Бардаш та Лавіка у кліпі "Квінти". Скриншот: youtube.com/channel/Кузьма Скрябін

У дитинстві співачка займалася балетною хореографією. До початку вокальної кар'єри отримала дві вищі освіти — психолога в Київському Національному Університеті імені Т. Г. Шевченка та хореографа в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Протягом певного часу Лавіка навчала танцям доньку Андрія Кузьменка.

"Після кліпу ми з Андрієм почали товаришувати. Він став для мене тією людиною, яка надихала на правильні рішення. На той момент мені надійшли пропозиції щодо трьох музичних проєктів, і він сказав на жоден із них не погоджуватися, а погоджуватися лише на співтовариство з Андрієм Пасічником (генеральним продюсером компанії Moon Records, — ред.) — тоді матиму гарну музику. Так і сталося", — розповіла Лавіка.

Лавіка (справжнє ім'я Любов Миколаївна Юнак) — українська співачка, кризова психологиня та арттерапевтка, кандидат психологічних наук. З 2008 року робила кар'єру попспівачки. Сингли Лавіки потрапляли в рейтинги найбільших радіостанцій України. У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення-2016", коли перемогу здобула Джамала. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Лавіка зосередила на іншій своїй професії — психотерапії. Нині працює з цивільними та військовими, займається волонтерською діяльністю.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір