Всі стали казати, що бути рудим у цій професії дуже вигідно, — Олександр Рудинський про любов до акторства та вступ до університету ім. Карпенка-Карого

Олександр Рудинський. Скриншот: kanaldim.tv

Український актор театру та кіно Олександр Рудинський народився у Миколаєві. У п'ятому класі почав вивчати театральне мистецтво, а після закінчення школи, у 2014 році, вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого на спеціальність "Акторське мистецтво драматичного театру і кіно" на курс Дмитра Богомазова. У програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім" Рудинський розповів про любов до акторства змалку та вступ до театрального вишу.

В Миколаєві Олександр навчався у творчій школі і завжди був у центрі уваги — частково завдяки кольору волосся. Проте в підлітковому віці бути рудим виявилося зовсім невесело, зізнався актор. 

"Я завжди за всіх вигрібав, бо помічали тільки мене. Наприклад, коли ми з друзями зробила якусь шкоду і тікали, то бачили тільки мою руду потилицю. Потім мені всі стали казати, що бути рудим у цій професії — дуже вигідно. А я вчився в театральній студії при Миколаївському академічному художньому драматичному театрі", — розповів актор.

Після школи 18-річний Олександр Рудинський вперше приїхав до столиці — вступати до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

"Я приїхав сюди у 18 років, а зараз мені 27. Це був мій перший раз у Києві. Приїхав вступати в театральний виключно до одного майстра, в один університет, на одну спеціальність. Тоді набирали Дмитро Михайлович Богомазов, Богдан Михайлович Бенюк і Олег Семенович Замятін, але я нікого не знав. Бенюка хіба що знав, бо він медійний актор. Мені було однаково, до кого вступати", — зізнався Рудинський.

Про себе 18-річного Олександр згадує як про дуже високого, худорлявого і майже постриженого наголо хлопця. У тому віці він активно займався спортом, хоч і цілеспрямовано готувався до вступу в театральний університет, та був дуже впевненим у собі.

"Перед творчим конкурсом ти читаєш цю ж програму, що називається "Допуск до творчого конкурсу". І мені його дав Дмитро Богомазов! Всі в університеті казали, що я щасливчик. На обох конкурсах я отримав по 200 балів. Результати мого ЗНО були не дуже високими, хоч я і вчився нормально. Навчатися в цій майстерні було щастям!", — поділився Олександр Рудинський.

Олександр Рудинський — актор театру та кіно. Народився у Миколаєві. З 2018 року працює у столичному Національному драматичному театрі ім. Івана Франка. За роль Калігули в однойменній виставі Івана Уривського здобув премію як найкращий молодий актор на Міжнародному театральному фестивалі MESS у Сараєві. Отримав визнання після виходу телесеріалу "Перші ластівки", в якому зіграв одну з головних ролей. Одружений із акторкою Марією Рудинською-Заниборщ. Подружжя виховує сина Петра.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір