Зворушливе возз'єднання родини риболовів після півтора року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"

Разом Юлія та Євгеній пережили вибухи, винищувачі над головами та важку розлуку на невідомий термін. Їхня любов та підтримка допомогла подолати всі труднощі. Довгоочікувана зустріч чоловіка з дружиною та маленькою донечкою Сонею відбулася у новому випуску проєкту "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик.

Життя до війни

Люблячого тата та коханого чоловіка 32-річної Юлії Буглак звати Євгеній. Йому 41 рік, він професійно займається риболовлею, брав участь у міжнародних змаганнях, отримав багато кубків за призові місця. Під час повномасштабної війни створив власний бренд прикорму, а також активно волонтерить. 

Євгеній, чоловік Юлії та батько Соні (внизу посередині)

Рибалка — спільне хобі пари. На змаганнях із ловлі риби Юлія і познайомилася з Євгенієм. Відтоді пара вже 13 років разом. Восени 2021 року Юлія відкрила власну справу — виробництво аксесуарів зі шкіри риби.

Війна і розлука

Повномасштабне вторгнення застало родину вдома, у Києві. В першу чергу Євгеній поїхав за своєю мамою, поки Юлія дивилася в інтернеті безліч відео з гелікоптерами і танками та усвідомлювала, що розпочалася велика війна.

У квітні 2022 року Юлія з дочкою Сонею вимушено переїхала у норвезьке містечко Йовік. Повернутися на батьківщину жінка вирішила тоді, коли помітила, що дівчинка перестала сумувати за татом. Через відсутність тактильного контакту Соня почала відвикати від присутності батька.

Допомагати в організації возз'єднання родини покликали кума Віталія та його сина Владислава. Заманити на зустріч Євгенія вирішили тим, від чого він не відмовиться, — риболовлею. 

Кум Віталій та його син Владислав

Владислав веде YouTube-канал про ловлю риби і для нового відео покликав батька та Євгенія на водойму. Дорогою чоловіки заїхали до магазину, де "випадково" зустрілися з Лілією Ребрик. У руках ведучої перші підказки — букет лаванди та сумочка зі шкіри риби.

Підказка №1. Сумка зі шкіри риби та лаванда

Аксесуар бірюзового кольору виготовлений вручну зі справжньої шкіри риби. Свій бізнес Юлія розпочала в Україні, але продовжила розвивати у Норвегії.

"Це перша сумка, яку я зробила. Це зараз флагман моєї компанії. Думаю, він її пам'ятає", — сказала Юлія.

З лавандою пов'язана давня мрія Юлії та Євгенія — засіяти ціле поле лавандою і насолоджуватися цими квітами. У 2022 році вони таки висадили 600 кущів у Київській області.

Поки чоловіки ходили магазином з усім, що треба для риболовлі, до них підійшла Лілія Ребрик. За легендою, вона хоче подарувати чоловікові на річницю спінінг, але геть у них не розбирається. Між рядами з вудочками зав'язалася розмова, під час якої Євгеній підмітив, що сумка Лілі схожа на ті, котрі виготовляє його дружина. Згадав чоловік і про лаванду — поле засадили, проте займатися ним і розвивати цей бізнес нема кому.

Підказка №2. Іграшковий їжачок 

Дорогою далі чоловіків знову зупинила Лілія Ребрик — пальне закінчилося прямо на шосе. На щастя, "випадково" у багажнику Віталія знайшлася каністра. Поки ведуча шукала у своєму багажнику лійку, Євгеній примітив там знайому іграшку.

М'який коричневий їжачок спочатку належав не маленькій Соні, а саме Євгенію. Його йому подарувала Юля на один із Днів закоханих.

"Коли ми почали зустрічатися, та і досі, я називаю його їжачком через зачіску. Майже 10 років він у нас був, доки не з'явилася дитина. Звісно, це стало її іграшкою. Сімейна реліквія", — поділилася жінка.

Подивившись на неї в багажнику Лілі, чоловік знайшов у телефоні фото своєї доньки з таким же їжачком і сказав, що це улюблена іграшка його Соні.

Підказка №3. Дитячі малюнки

Аби віддячити Лілія Ребрик запросила своїх рятівників на каву і перекус до закладу неподалік. У меню вони несподівано побачили дитячі малюнки. За легендою, автори цих робіт — маленькі відвідувачі ресторану. Однак насправді авторство належить маленькій Соні.

Коли Юлія сказала дочці, що скоро вони повернуться додому, дівчинка так зраділа, що почала активно малювати жовто-блакитні картинки. Тату ці зображенні фотографували і показували. До того ж, на одному з малюнків залишився підпис: "Соня". 

Зустріч

Озеро Трофейне у селі Личанка, що на Київщині. Саме тут на змаганнях із риболовлі познайомилися Юлія та Євгеній. З того часу вони давно тут не бували удвох. Саме сюди чоловіки приїхали ловити рибу. Їх тиху ідилію перервала знімальна група програми "Дочекаюсь" і Лілія Ребрик. Євгеній одразу зрозумів, що щось планується.

"Щось сьогодні цілий день відбувається. Дуже багато співпадінь. Якщо це так… то я б дуже зрадів. Я дуже хочу її побачити і доньку. Бо в мене є невирішене питання, чому малюнки моєї дитини у вас", — сказав він.

У відповідь на це ведуча попросила Євгенія подивитися ліворуч, звідки їм назустріч бігли Юлія та Соня.

Обійнявши найрідніших і отямившись від емоцій, Євгеній зізнався, що про приїзд дружини з донькою не здогадувався. Чекав їх наприкінці осені. Щодо підказок, то на лаванду і м'яку іграшку він не звернув особливої уваги — такі речі не є унікальними та можуть бути в будь-кого. А ось через малюнки і сумку зі шкіри риби в його думках таки закралися підозри.

Попередні випуски "Дочекаюсь":

Медіа-партнери
Прямий ефір