Зворушливе возз'єднання родини риболовів після півтора року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/dochekayus_031-1-820x461.jpg)
Разом Юлія та Євгеній пережили вибухи, винищувачі над головами та важку розлуку на невідомий термін. Їхня любов та підтримка допомогла подолати всі труднощі. Довгоочікувана зустріч чоловіка з дружиною та маленькою донечкою Сонею відбулася у новому випуску проєкту "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик.
Життя до війни
Люблячого тата та коханого чоловіка 32-річної Юлії Буглак звати Євгеній. Йому 41 рік, він професійно займається риболовлею, брав участь у міжнародних змаганнях, отримав багато кубків за призові місця. Під час повномасштабної війни створив власний бренд прикорму, а також активно волонтерить.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/rybolovlya-820x470.jpg)
Рибалка — спільне хобі пари. На змаганнях із ловлі риби Юлія і познайомилася з Євгенієм. Відтоді пара вже 13 років разом. Восени 2021 року Юлія відкрила власну справу — виробництво аксесуарів зі шкіри риби.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/yuliya-sonya-820x473.jpg)
Війна і розлука
Повномасштабне вторгнення застало родину вдома, у Києві. В першу чергу Євгеній поїхав за своєю мамою, поки Юлія дивилася в інтернеті безліч відео з гелікоптерами і танками та усвідомлювала, що розпочалася велика війна.
У квітні 2022 року Юлія з дочкою Сонею вимушено переїхала у норвезьке містечко Йовік. Повернутися на батьківщину жінка вирішила тоді, коли помітила, що дівчинка перестала сумувати за татом. Через відсутність тактильного контакту Соня почала відвикати від присутності батька.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/yuliya-820x473.jpg)
Допомагати в організації возз'єднання родини покликали кума Віталія та його сина Владислава. Заманити на зустріч Євгенія вирішили тим, від чого він не відмовиться, — риболовлею.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/vlad-i-vitalij-820x473.jpg)
Владислав веде YouTube-канал про ловлю риби і для нового відео покликав батька та Євгенія на водойму. Дорогою чоловіки заїхали до магазину, де "випадково" зустрілися з Лілією Ребрик. У руках ведучої перші підказки — букет лаванди та сумочка зі шкіри риби.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/liliya-rebryk-820x476.jpg)
Підказка №1. Сумка зі шкіри риби та лаванда
Аксесуар бірюзового кольору виготовлений вручну зі справжньої шкіри риби. Свій бізнес Юлія розпочала в Україні, але продовжила розвивати у Норвегії.
"Це перша сумка, яку я зробила. Це зараз флагман моєї компанії. Думаю, він її пам'ятає", — сказала Юлія.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/sumka-820x473.jpg)
З лавандою пов'язана давня мрія Юлії та Євгенія — засіяти ціле поле лавандою і насолоджуватися цими квітами. У 2022 році вони таки висадили 600 кущів у Київській області.
Поки чоловіки ходили магазином з усім, що треба для риболовлі, до них підійшла Лілія Ребрик. За легендою, вона хоче подарувати чоловікові на річницю спінінг, але геть у них не розбирається. Між рядами з вудочками зав'язалася розмова, під час якої Євгеній підмітив, що сумка Лілі схожа на ті, котрі виготовляє його дружина. Згадав чоловік і про лаванду — поле засадили, проте займатися ним і розвивати цей бізнес нема кому.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/magazyn-820x473.jpg)
Підказка №2. Іграшковий їжачок
Дорогою далі чоловіків знову зупинила Лілія Ребрик — пальне закінчилося прямо на шосе. На щастя, "випадково" у багажнику Віталія знайшлася каністра. Поки ведуча шукала у своєму багажнику лійку, Євгеній примітив там знайому іграшку.
М'який коричневий їжачок спочатку належав не маленькій Соні, а саме Євгенію. Його йому подарувала Юля на один із Днів закоханих.
"Коли ми почали зустрічатися, та і досі, я називаю його їжачком через зачіску. Майже 10 років він у нас був, доки не з'явилася дитина. Звісно, це стало її іграшкою. Сімейна реліквія", — поділилася жінка.
Подивившись на неї в багажнику Лілі, чоловік знайшов у телефоні фото своєї доньки з таким же їжачком і сказав, що це улюблена іграшка його Соні.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/shose-820x477.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/igrashka-820x477.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/yizhak-820x473.jpg)
Підказка №3. Дитячі малюнки
Аби віддячити Лілія Ребрик запросила своїх рятівників на каву і перекус до закладу неподалік. У меню вони несподівано побачили дитячі малюнки. За легендою, автори цих робіт — маленькі відвідувачі ресторану. Однак насправді авторство належить маленькій Соні.
Коли Юлія сказала дочці, що скоро вони повернуться додому, дівчинка так зраділа, що почала активно малювати жовто-блакитні картинки. Тату ці зображенні фотографували і показували. До того ж, на одному з малюнків залишився підпис: "Соня".
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/malyunok1-820x473.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/malyunok2-820x473.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/zaklad-820x478.jpg)
Зустріч
Озеро Трофейне у селі Личанка, що на Київщині. Саме тут на змаганнях із риболовлі познайомилися Юлія та Євгеній. З того часу вони давно тут не бували удвох. Саме сюди чоловіки приїхали ловити рибу. Їх тиху ідилію перервала знімальна група програми "Дочекаюсь" і Лілія Ребрик. Євгеній одразу зрозумів, що щось планується.
"Щось сьогодні цілий день відбувається. Дуже багато співпадінь. Якщо це так… то я б дуже зрадів. Я дуже хочу її побачити і доньку. Бо в мене є невирішене питання, чому малюнки моєї дитини у вас", — сказав він.
У відповідь на це ведуча попросила Євгенія подивитися ліворуч, звідки їм назустріч бігли Юлія та Соня.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/1-820x473.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/2-820x461.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/3-820x473.jpg)
Обійнявши найрідніших і отямившись від емоцій, Євгеній зізнався, що про приїзд дружини з донькою не здогадувався. Чекав їх наприкінці осені. Щодо підказок, то на лаванду і м'яку іграшку він не звернув особливої уваги — такі речі не є унікальними та можуть бути в будь-кого. А ось через малюнки і сумку зі шкіри риби в його думках таки закралися підозри.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/zustrich-820x471.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/zustrich2-820x470.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/11/pecnhsx-820x473.jpg)
Попередні випуски "Дочекаюсь":
- Міцні обійми після року розлуки: історія родини з Харкова у проєкті "Дочекаюсь"
- Зворушлива зустріч родини рятувальника із Запоріжжя після півтора року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"
- Втрата дітей — нестерпний біль: історія подружжя з Кривого Рогу у програмі "Дочекаюсь"
- Возз'єднання творчої родини після більше року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"
- Зворушлива зустріч дітей з татом після півтора року на відстані у проєкті "Дочекаюсь"