Міцні обійми після року розлуки: історія родини з Харкова у проєкті "Дочекаюсь"

Війна принесла українцям багато болю та довгих розлук з найріднішими. Тетяна Супрун із двома дітьми у березні 2022 року залишила свій дім на Північній Салтівці у Харкові та вирушила до Швейцарії. Майже рік вони не бачилися з рідним чоловіком і татом Олександром.  

У програмі "Дочекаюсь" Лілія Ребрик влаштувала сюрприз для батьків Тетяни, які мріяли обійняти своїх онуків, а також хотіла здивувати чоловіка Тетяни. Однак вперше за два сезони проєкту герой відмовився від зустрічі. Чи вдасться таки зробити сюрприз для нього і як чоловік відреагує на це?

Сюрприз для батьків

42-річна Тетяна Супрун родом із села Довгеньке на Харківщині. Там же жили її батьки до повномасштабного вторгнення — 61-річна бухгалтерка Тамара та 65-річний комбайнер Сергій. Нині населений пункт повністю зруйнований та розграбований. Батьківський дім постраждав від влучень, усі комунікації зруйновані. 

Батьки Тетяни — Тамара та Сергій. Скриншот: kanaldim.tv

З Лілією Ребрик Тетяна зустрілася в Харкові, адже саме тут у справах перебувають її батьки. Першим зустріч-сюрприз вирішили влаштувати саме їм. Просто на вокзалі Тетяна зателефонувала мамі і попросила приїхати на станцію за передачкою. Замість посилки на пані Тетяну чекала її дочка та онуки — 10-річна Марія та 11-річний Іван.

Тетяна з дітьми — Марією та Іваном. Скриншот: kanaldim.tv

Влучення в будинок

23 лютого 2022 року Тетяна та Олександр Супруни відзначали річницю — 14 років подружнього життя. Після святкової вечері подружжя вклало дітей спати і лягли самі. О 05:00 24-го Тетяну знесло з ліжка від вибухової хвилі.

"Я спочатку не зрозуміла, що відбувається. У вікно побачила лише дим. Укриттів не було, вони були непридатні. Тож ми лишалися на поверсі, між квартирами. Виходити за водою чи їжею не було можливості. Емоційний стан був такий, що навіть їсти не хотілося", — згадує жінка.

Найстрашніший для Тетяни момент у перші тижні повномасштабної війни був, коли чоловік ходив на кухню за їжею, і стався вибух. Олександра збило з ніг і відкинуло вбік — чоловік сильно вдарився головою об стіну. Тоді жінка зрозуміла, що з нею чи Олександром може щось статися, тож треба підготувати дітей до того, як їм діяти в такій ситуації. Юним Івану та Марії написали на папері номери телефонів усіх родичів та знайомих, до яких можна було звернутися за допомогою.

Квартири в Харкові Супруни вже не мають — в будинок влучила російська ракета. Це трапилося, коли родина була в квартирі. Чоловік пропонував Тетяні поїхати за межі міста, проте жінка відмовилася.

Зустріч

Сюрприз для Олександра з натяками та підказками пішов не за планом — вперше за 30 програм проєкту "Дочекаюсь" герой відмовився від участі в розробленій історії. Тому рідні вибігли до нього майже одразу. Однак щасливих обіймів та сліз радості від цього було не менше.

Попередні випуски "Дочекаюсь":

Прямий ефір