Зворушлива зустріч родини рятувальника із Запоріжжя після півтора року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/dochekayus_029-820x461.jpg)
До повномасштабного вторгнення Анастасія та Олег жили щасливим життям у Запоріжжі, виховували донечку Софію і планували яскраве майбутнє. Після 24 лютого 2022 року все змінилося.
Анастасія із донькою були вимушені тікати від обстрілів за кордон. Олег залишився в Україні й почав працювати рятувальником у ДСНС. Вони навіть і не здогадувалися, що розлука триватиме майже півтора року. Зворушлива зустріч-сюрприз відбулася у програмі "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик.
Війна розлучила сім'ю на півтора року
29-річна Анастасія та 32-річний Олег Копильови разом уже 15 років, 9 з яких — офіційно одружені. Познайомилися ще в дитинстві, бо жили в одному дворі. Коли Анастасії було біля 14 років, Олег запросив її на перше побачення.
Подружжя виховує 9-річну Софію. Дівчинка батька обожнює. Її першим словом, до речі, було "гол". З батьком Софія часто їздила на острів Хортиця, ходила в кіно, влітку проводили час на дачі. Саме тато навчив її кататися на велосипеді. Софія каже, що своїм характером більше схожа на нього, ніж на матір.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/0-820x484.jpg)
Після повномасштабного вторгнення родина поїхала до брата Олега, оскільки в того був будинок з бомбосховищем. Там сім'я провела тиждень.
"Я не думала. що мої діти будуть дітьми війни. Ми виїхали [на західну Україну], коли Софія мене запитала: "Мамо, а ми виживемо в цій війні?" У мене розірвалося серце", — згадує Анастасія.
Тоді сім'я поїхала на західну Україну, де прожили місяць. Після цього Олег повернувся до Запоріжжя, а дружина з донькою відправились у Німеччину.
До великої війни Олег працював на заводі і грав у футбол. Коли його найближчі опинилися в безпеці за кордоном, чоловік пішов працювати рятувальником-пожежником у Державну служба України з надзвичайних ситуацій.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/39-820x536.jpg)
Попри те, що рідним містом родини Копильових є Запоріжжя, довгоочікуване возз'єднання відбудеться у місті Кам'янське Дніпропетровській області. Тут проживає брат-близнюк Олега — Андрій. Він стане "співучасником" зустрічі-сюрпризу. Заманити Олега у Кам'янське вирішили вигаданим футбольним турніром.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/9-1-820x488.jpg)
Підказка №1. Улюблена іграшка доньки
Плюшевий ведмедик нерозлучний з Софією від самого її народження. Коли дівчинка поспіхом виїжджала з мамою за кордон, забула іграшку вдома. Тато мусив переслати ведмедика в Німеччину.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/vedmedyk-820x473.jpg)
За легендою, Лілія Ребрик не може викликати з залізничного вокзалу таксі, аби відвезти в притулок корм для собак. Вона підійшла до чоловіків біля "випадкового" авто і попросила їх допомогти їй — підвезти. Цими чоловіками виявилися брати Андрій, Олег та Ігор. Однак лише один з них знав, що вибір Лілії Ребрик не випадковий. Андрій підіграв ведучій і одразу погодився підвезти, тим паче що потрібна їй адреса була їм по дорозі.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/1-2-820x461.jpg)
Коли всі влаштувалися в салоні авто, Лілія Ребрик ніби-то записала для своєї доньки коротке відеоповідомлення про те, що з нею все добре, вона в дорозі до притулку і її ведмедик разом із нею. Насправді, це ведмедик Софії, однак на деякий час він зіграв роль іграшки доньки Лілії Ребрик. Дівчинка ніби-то віддала мамі в дорогу свою іграшку, аби та не сумувала за дитиною.
Самі ж Анастасія та Софія Копильови спостерігали за всім через приховані камери. Вони були здивовані, що їх чоловік і тато спочатку не побачив іграшку і не впізнав Лілію Ребрик. Однак за хвилину він таки прокоментував іграшку.
"Такий же ведмедик у моєї доньки. Вона з ним не розлучається", — сказав він і показав фото.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/2-820x470.jpg)
Підказка №2. Песик мрії
Софія дуже хоче, аби батьки завели песика породи бігль. Дівчинка навіть придумала ім'я для майбутньої домашньої улюблениці — Соля. Насправді, Анастасія та Олег планували подарувати песика дочці на день народження. Однак прийшла війна і святкували цей день члени родини нарізно в різних країнах.
Тим часом троє братів довезли Лілію Ребрик до собачого притулку, куда вона має передати корм. Працівниця притулку показала їм коричневого песика породи бігль, і ведуча пожартувала, чи нікому часом такий не потрібен.
"Моя донька якраз саме такого і хоче!" — одразу сказав Олег.
Лілія Ребрик пропонувала чоловікові забрати песика додому, однак він відмовився, бо хто за ним зараз доглядатиме — сам на роботі, а дружина з дочкою за кордоном.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/pes-820x486.jpg)
Підказка №3. Сімейний торт
Аби віддячити за допомогу Лілія Ребрик запросила чоловіків до кав'ярні. Там на Олега чекав його улюблений торт "Наполеон", ще й з інтригуючим написом на ньому — "Скоро побачимось". Насправді цей десерт готувала Анастасія. "Наполеон" вже став своєрідним родинним десертом Копильових, однак рідний смак Олег не впізнав. Сказав, що у дружини смачніше виходить.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/tort-820x483.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/torrt1-820x461.jpg)
Підказка №4. Квіти з весілля
У весільному букеті Анастасії були особливі квіти — еустоми. А вся церемонія і святкування були оформлені у біло-синій палітрі. Саме в такому стилі букет еустом вручила Олегові Лілія Ребрик напередодні "футбольного матчу" зі словами "Вони вам зараз знадобляться".
— Зрозуміло.
— А що вам зрозуміло?
— Що я повинен їх комусь подарувати…
— Як гадаєте, кому?
— Мабуть вам..
— А ви знаєте, що це за квіти?
— Ні..
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/0-1-820x486.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/oleg-820x484.jpg)
Зустріч
Поки Олег розмірковував, кому ж таки доведеться дарувати букет і чому так важливо, що це за квіти, на футбольне поле вибігли Софія з Анастасією.
"Я помітив ведмедика, але подумав, що так співпало — у когось такий же, як у моєї доньки. Коли побачив бігля, подумав, що якесь чудо. Тут я вже не зрозумів, як так співпало. А щодо торту я сказав, що він не моєї жінки", — розказав Олег, обійнявши та розцілувавши своїх дівчат.
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/2-2-820x488.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/1-4-820x473.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/3-1-820x485.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/4-820x481.jpg)
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/06/5-820x481.jpg)
Попередні випуски "Дочекаюсь":
- Втрата дітей — нестерпний біль: історія подружжя з Кривого Рогу у програмі "Дочекаюсь"
- Возз'єднання творчої родини після більше року розлуки у проєкті "Дочекаюсь"
- Зворушлива зустріч дітей з татом після півтора року на відстані у проєкті "Дочекаюсь"
- Щемлива зустріч родини з Херсонщини після тривалої розлуки у проєкті "Дочекаюсь"
- Материнська любов крізь тисячі кілометрів: зустріч мами та доньки з Луганська у проєкті "Дочекаюсь"