"Аби не поїхати кукухою": Педан розповів, що рятує його ментальне здоров'я під час війни

Відомий український телеведучий, шоумен та громадський діяч Олександр Педан переконаний, що нині як ніколи важливо дбати про своє ментальне здоров'я. Нещодавно він і сам звернувся до психолога і радить приділяти цьому час. Про це Олександр Педан розповів у рубриці "Ранку Вдома" — "Ранкова кава" з Оксаною Кучмою.
“Я пішов до психолога останнім часом. Моя дружина ходить вже кілька років, тому що вона навчається на психоаналітика, і в них це обов'язкова історія. Дуже раджу знайти можливість з кимось поспілкуватись на цю тему, оскільки зараз, як ніколи, психологічна допомога дуже важлива. І якщо я раніше цим нехтував, то зараз думаю — це цікаво. Ого, ти починаєш проговорювати якісь речі. Якась рефлексія з'являється”, — поділився шоумен.
Також підтримувати не лише фізичне, а й ментальне здоров’я йому допомагає спорт.
“Раніше цього було більше. Я міг виїжджати на сноуборди, серфінг тощо. Зараз це все в межах України. Це скеледром кілька разів на тиждень — або скелі, або взимку гори”, — розповів ведучий.
Педан зізнався: у певний момент зрозумів, що без відпочинку вже не витримує. І тоді порятунком стало навчання у виші.
“Друга вища освіта не давала мені ніяких преференцій, ні броні, нічого. Це навчання якраз замість відпочинку. П'ять днів на місяць я їхав до Львова, в Український Католицький університет. Там інші люди, інший світ. Розривається моя бульбашка, в якій я живу. Я повністю був зосереджений цілими днями лише на навчанні. І я знайшов для себе такий відпочинок. Це було настільки кайфово! Можливо, це теж стало свого роду реабілітацією, аби не поїхати кукухою. Навчання мене рятувало дуже сильно”, — зазначив Олександр Педан.
Читайте також:














