З крутих іномарок і звичайних "Лад": супербагі для фронту збирають в автомайстерні Миколаївщини (ФОТО, ВІДЕО)

Багі з ВАЗ-2108. Фото: kanaldim.tv

У Миколаївській області Ігор Питомец зі своєю родиною переобладнує старі автомобілі під бойові багі для українських захисників. Починаючи з червня 2022 року, вони передали на фронт вже понад 90 машин. Про це Ігор розповів у проєкті "Міста" телеканалу "Дім".

До повномасштабного вторгнення Ігор володів трьома вантажними автосервісами: один у Запоріжжі та два в Миколаєві.

З початку війни команда переорієнтувалася на багі для фронту.

"Ми робимо багі, хоча технічно, це не багі, а просто евакуаційні автомобілі, які хлопці використовують для підвезення боєкомплекту, евакуації поранених, а також як мобільні вогневі точки — встановлюють на них кулемети, гранатомети. З червня 2022 року ми зробили вже понад 90 машин для фронту. Саме багі — близько 30 штук. Також ремонтуємо машини ветеранам — встановлюємо на них обладнання, щоб автомобілем могли користуватися люди з інвалідністю", — розповів Ігор.

Колектив сервісу — це 9 осіб. У тому числі Ігор, який керує підприємством, усіма процесами і бере участь у ремонті. Дружина Ольга контролює благодійний фонд, через який надходять кошти та автомобілі від донорів. Син Сергій також займається пошуком донорів, постачанням запчастин, веде соцмережі та випробовує перероблені машини.

"У нашій команді хлопці ті самі, що працювали зі мною і до війни. Декілька з'явилися вже на початку війни. Два ветерани у нас працюють, які вже пройшли фронт, зазнали поранення і тепер приєдналися до нас", — уточнив керівник фірми.

Перші багі пішли в 36-ту бригаду морської піхоти, яка базувалася в Миколаєві.

"Спочатку вони спокійно поставилися до нашої першої машини. Потім проїхалися на ній і зрозуміли, що це те, що їм потрібно. І сказали: "Треба ще", — згадує Ігор.

Зараз запитів багато, черга наперед. Роблять три машини на місяць.

Ігор показав останню готову роботу, яка відправиться в 47-му окрему механізовану бригаду. Новий баггі переробили з "Лади".

"Ми розібрали ВАЗ-2108 і вийшла ось така машина. У цю машину інтегрований силовий каркас. Відкидається одне переднє сидіння, ззаду борт відкривається. Можна покласти пораненого, а поруч сідає медик. Можна нагору встановити кулемет, гранатомет, можна перевозити вантажі в задній частині. Цей баггі виконує завдання, які звичайна машина виконати не може. Він легкий, важить 600 кг. Максимально спрощений, немає нічого зайвого. Переобладнання обійшлося в близько 3,5 тис. доларів. Це чиста собівартість, ми нічого зверху не накручуємо. Це закупівля автомобіля під переробку, матеріали, запчастини, колеса, зарплата співробітникам, оренда і так далі", — пояснив Ігор.

Передають майстрам автомобілі і з-за кордону. Зараз пригнали під переробку сім іномарок.

"У нас є свій благодійний фонд. Один з головних спонсорів — це українська корпорація "Кернел Україна", багато допомагає Чеська Республіка. До нас приїжджали й чеські сенатори, і віцеспікер парламенту Чехії, який подарував свою машину, щоб ми її переробили. Допомагають і прості українці. Багато хто допомагає", — зазначив Ігор.

Зараз в роботі — колишній джип "Ніссан Навара". З нього Ігор з командою зробив баггі пів року тому. Машина вже воювала, але підірвалася на фугасній міні.

"Троє хлопців — "трьохсоті", але головне — всі живі. Машина після підриву проїхала далі, вивезла хлопців і зупинилася далі в посадці. На ній стояли РЕБи, вони працювали, і це допомогло хлопцям піти. Увечері прийшли забирати її і знайшли біля машини 8-10 FPV-дронів. РЕБи глушили їх, і ці FPV падали. Зібрали FPV, взяли на буксир машину і привезли до нас. Кожна машина вивозить десь 100-150 "трьохсотих". Вони дуже швидкі. Ця машина може "втекти" від FPV, тому що вона легка, її швидкість 150 км/год, а FPV літає максимум 100-120 км/год", — розповів власник автомайстерні.

Ігор з командою постійно вдосконалює моделі. Зараз основна проблема в тому, що росіяни з дронів мінують дороги мінами-"пелюстками". Машина підривається одним колесом, а потім із засідки на неї накидаються FPV-дрони.

"І зараз ми розробляємо трал, який встановимо попереду машини, і він буде розчищати дорогу від "пелюсток". Вже є два технологічних варіанти, будемо робити і випробовувати. Останнім часом ми працюємо, в основному, з 3-ю штурмовою бригадою. Вони випробують, висловлять свої побажання, і будемо робити", — поділився він.

У роботі знаходиться ще один "Ніссан Навара". У ньому буде вже чотири крісла, зокрема два передніх — броньовані. Також буде броньоване днище, яке захистить від підриву на “пелюстках”.

Ведучий проєкту "Міста" Анатолій Анатоліч протестував баггі, перероблений з ВАЗ-2108.

"Уявіть собі, це була колись "вісімка", "Лада". А зараз це практично позашляховик. І це тільки "вісімка", а що буде витворяти якась перероблена “Субару”. Це було дивно, але дуже цікаво. Кайф!", — поділився емоціями ведучий.

Ще з випуску проєкту "Міста", присвяченого Миколаєву:

Медіа-партнери
Прямий ефір