Українські стрибуни у воду вибороли п’ять нагород і друге місце на Кубку Америки

Збірна України зі стрибків у воду. Фото: facebook.com/ukrainiandiving

Збірна України зі стрибків у воду посіла друге місце у командному заліку Кубка Америки у Флориді, здобувши п’ять медалей та виборовши право виступати на етапах Кубка світу. Про це повідомляє "Дім" із посиланням на Національний олімпійський комітет (НОК) України.

Змагання відбулися у місті Форт-Лодердейл (штат Флорида, США). Кубок Америки повернувся сюди після тривалої перерви — востаннє турнір проводили у 2016 році. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 100 спортсменів із 18 країн, серед яких — вісім представників України.

Як повідомили у Федерації України зі стрибків у воду, ці змагання були відбірковими на етапи Кубка світу 2027 року.

За підсумками чотирьох змагальних днів українські спортсмени вибороли п’ять нагород — одне “золото”, три “срібла” та одну “бронзу”.

  • Олексій Середа разом із Марком Гриценком стали переможцями у синхронних стрибках з вишки, набравши 390,60 бала. Крім того, Середа здобув “срібло” в індивідуальних змаганнях на вишці, поступившись лідеру лише 1,6 бала.
  • Ще одну срібну нагороду у синхронних стрибках з трампліна (3 м) здобули Кирило Болюх та Станіслав Оліферчик — це їхня перша спільна міжнародна медаль.
  • Ксенія Байло та Софія Виставкіна також посіли друге місце у синхроні на вишці — для цього дуету це став успішний дебют на міжнародному рівні.
  • Водночас Ксенія Бочек і Діана Карнафель поповнили медальну скарбничку команди “бронзою” у синхронних стрибках з трампліна (3 м).

У командному заліку збірна України посіла друге місце. Перемогу здобули господарі турніру — спортсмени США, а третє місце дісталося Великій Британії. Загалом медалі на цих змаганнях змогли вибороти представники лише семи країн.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір