Українські тенісистки увійшли до трійки лідерів рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг — історичне досягнення

Жіноча збірна України з тенісу вперше в історії піднялася до трійки лідерів світового рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг (Billie Jean King Cup) — найпрестижнішого міжнародного командного турніру в жіночому тенісі. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на Національний олімпійський комітет (НОК).
Такий результат став можливим після впевненої перемоги української команди над збірною Польщі з рахунком 4:0 у кваліфікації. Переможні очки принесли Марта Костюк, Еліна Світоліна, Олександра Олійникова, а також парний дует сестер Людмили та Надії Кіченок.
“Наразі нашу збірну випереджають лише представниці Італії та Великої Британії. Попереду на українську команду, капітаном якої є Ілля Марченко, чекає фінальна частина турніру, що пройде у вересні в китайському Шеньчжені”, — поінформували в НОК України.

Варто зазначити, що ще минулого року українські тенісистки вперше увійшли до п'ятірки світового рейтингу після історичного виходу до півфіналу турніру.
Читайте також:
- Після поранень реалізують себе у спорті: відбулися всеукраїнські змагання ветеранів (ФОТО)
- Ветерани встановили новий рекорд України під час боксерського вечора — деталі поєдинку (ФОТО)
- Українські фехтувальники вибороли бронзу на ЧС у Ріо-де-Жанейро — подробиці
- Три "золота" та рекорд: українка Онофрійчук тріумфувала на Кубку світу з художньої гімнастики














