Українка оформила "золотий хет-трик" на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

У грузинському Батумі з 19 до 26 квітня триває Чемпіонат Європи з важкої атлетики, участь у якому беруть 14 українських спортсменів. Серед них — Каміла Конотоп, яка здобула одразу три золоті нагороди, повідомляє “Дім” із посиланням на Національний олімпійський комітет (НОК) України.
Українська важкоатлетка та учасниця Олімпійських ігор 2020 та 2024 Каміла Конотоп виступала у ваговій категорії до 58 кг і стала беззаперечною лідеркою змагань.
“Українці не було рівних як у ривку, так у поштовху, так і за сумою двоборства. З результатом 100+121=221 кг українка не залишила жодних шансів найближчим суперницям”, — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, це вже четверта перемога Каміли Конотоп у статусі абсолютної чемпіонки Європи — раніше вона здобувала “золото” у 2021, 2023 та 2024 роках.
Читайте також:
- 17-річний українець став першим чемпіоном Європи з шахів без титулу гросмейстера — подробиці
- Гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола ще дві нагороди на етапі Кубка світу — результати виступів
- Українські тенісистки увійшли до топ-3 рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг — історичне досягнення














