Гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола ще дві нагороди на етапі Кубка світу — результати виступів

Таїсія Онофрійчук. Фото: facebook.com/ugf.org.ua

В азербайджанському Баку добіг кінця третій етап Кубка світу з художньої гімнастики. Українська спортсменка Таїсія Онофрійчук виборола на змаганнях ще дві медалі — золоту та бронзову. Про це сьогодні, 20 квітня, повідомив Національний олімпійський комітет (НОК), інформує “Дім”.

До своєї перемоги в особистому багатоборстві українка додала нагороди у фіналах окремих вправ:

  • у вправах з обручем — "золото";
  • у вправах із булавами — "бронза".

“Лідерка збірної України підтвердила статус найуспішнішої гімнастки поточного змагального сезону”, — зазначили в Олімпійському комітеті.

Нагадаємо, раніше в межах цього ж етапу в Баку Таїсія Онофрійчук стала переможницею в особистому багатоборстві.

Загалом у цьому році в активі українки уже сім нагород Кубка світу. Завершальний етап серії відбудеться в італійському Мілані з 10 по 12 липня.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір