Гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола ще дві нагороди на етапі Кубка світу — результати виступів

В азербайджанському Баку добіг кінця третій етап Кубка світу з художньої гімнастики. Українська спортсменка Таїсія Онофрійчук виборола на змаганнях ще дві медалі — золоту та бронзову. Про це сьогодні, 20 квітня, повідомив Національний олімпійський комітет (НОК), інформує “Дім”.
До своєї перемоги в особистому багатоборстві українка додала нагороди у фіналах окремих вправ:
- у вправах з обручем — "золото";
- у вправах із булавами — "бронза".
“Лідерка збірної України підтвердила статус найуспішнішої гімнастки поточного змагального сезону”, — зазначили в Олімпійському комітеті.
Нагадаємо, раніше в межах цього ж етапу в Баку Таїсія Онофрійчук стала переможницею в особистому багатоборстві.
Загалом у цьому році в активі українки уже сім нагород Кубка світу. Завершальний етап серії відбудеться в італійському Мілані з 10 по 12 липня.
Читайте також:
- Українські тенісистки увійшли до топ-3 рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг — історичне досягнення
- Українські фехтувальники вибороли бронзу на ЧС у Ріо-де-Жанейро — подробиці
- Три "золота" та рекорд: українка Онофрійчук тріумфувала на Кубку світу з художньої гімнастики














