Українські лижники вшанували пам’ять загиблих спортсменів на Олімпіаді-2026

Українські лижники на Олімпіаді-2026. Фото: facebook.com/olympicua

Після завершення гонки з роздільним стартом на Олімпійських іграх-2026 українські лижники, тримаючи в руках синьо-жовтий прапор, стали на коліно. Цим вони вшанували пам’ять спортсменів, чиє життя забрала Росія та показали підтримку дискваліфікованому скелетоністу Владиславу Гераскевичу, повідомляє Національний олімпійський комітет, інформує "Дім".

“Своїм жестом вони вкотре нагадали світові: в Україні триває війна. Щодня ми втрачаємо найкращих. І навіть тут, на олімпійській трасі, ми маємо про це памʼятати”, — наголосили в НОК.

Представники кількох інших країн також висловили солідарність та долучилися до символічного жесту.

У гонці з роздільним стартом на 10 км на зимовій Олімпіаді-2026 результати українців були такими:

  • Олександр Лісогор фінішував 60-м з часом 23:27.8, відставши від переможця гонки, норвежця Йоганнеса Клебо, на 2:51.6 хвилини;
  • Дмитро Драгун завершив гонку на 71-му місці (24:20.3) серед 111 учасників.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір