"Були довгі розмови": Владислав Гераскевич прокоментував слухання в CAS

Скелетоніст Владислав Гераскевич зробив першу заяву після виходу з зали Спортивного арбітражного суду (CAS), де розглядалася його справа щодо дискваліфікації через “шолом пам’яті”. Саме в ньому спортсмен мав виходити на старт першого заїзду на Олімпіаді-2026. Про це повідомляє "Дім" із посиланням на "Укрінформ".
Слухання у справі тривало 2,5 години. Перед початком процесу генеральний директор CAS Меттью Ріб зазначав, що головним питанням розгляду є "легальність" рішення Міжнародної федерації бобслею та скелетону (IBSF) щодо дискваліфікації Гераскевича.
Вийшовши із залу, Владислав зазначив, що задоволений тим, як пройшов розгляд, але наголосив, що після цього не планує повертатися до Кортіни для участі у потенційних спусках Олімпіади-2026.
“Були довгі розмови. Говорили дві з половиною години. Я дуже вдячний можливості висловитися, нас вислухали рівно. Аргументи почули. Ми чекаємо на рішення. Як ви бачите, я доволі радий. Сподіваюся, правда переможе. Я досі знаю, що невинний”, — сказав спортсмен.
Водночас він пояснив: щодо змагань не можна очікувати хепі-енду.
“Здається, що цей “поїзд” пішов. У наших змаганнях збирається час чотирьох спусків, я пропустив два. Не знаю, хто буде ухвалювати рішення. Можливо, їм треба буде перезапустити змагання, але тоді це порушення прав інших спортсменів. Не знаю, який буде позитивний висновок. Побачимо, що буде”, — пояснив він.
Він також зазначив, що навіть якщо відбудеться жест підтримки, з точки зору спорту це не матиме сенсу.
“Наш спорт доволі небезпечний. Вони викинули мою олімпійську мрію, потім забрали у мене акредитацію, потім віддали. Для мене — це крадіжка. Я не радий цьому. Я не маю наміру повертатися до Кортіни”, — підсумував Владислав Гераскевич.
Читайте також: Президент України нагородив Гераскевича орденом Свободи
Раніше повідомлялося, що український скелетоніст Владислав Гераскевич був дискваліфікований перед першим заїздом Олімпіади. Причина — його намір надіти шолом із зображеннями загиблих внаслідок російської агресії українських спортсменів, всупереч забороні Міжнародного олімпійського комітету.














