Українські санкарі встановили національний рекорд на Олімпіаді-2026

Українські санкарі посіли шосте місце в командній естафеті на XXV Олімпійських іграх в Італії. Це найкращий результат України в цій дисципліні за всю історію участі у зимових Іграх. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту, інформує “Дім”.
"Наша команда у складі: Юліанна Туницька; Ігор Гой/Назарій Качмар; Андрій Мандзій; Олена Стецків/Олександра Мох фінішувала з результатом 3:46.174 та відставанням від переможців, команди Німеччини, у 4.502 секунди", — йдеться у повідомленні.
Срібні нагороди здобули представники Австрії, а бронзовими призерами стали санкарі з Італії.
Після завершення виступу українські спортсмени стали на одне коліно та підняли свої шоломи вгору — на знак підтримки “шолома пам'яті” Владислава Гераскевича.
До цього жесту солідарності долучилася і команда Латвії.
Читайте також: Президент України нагородив Гераскевича орденом Свободи
Раніше повідомлялося, що український скелетоніст Владислав Гераскевич був дискваліфікований перед першим заїздом Олімпіади. Причина — його намір надіти шолом із зображеннями загиблих внаслідок російської агресії українських спортсменів, всупереч забороні Міжнародного олімпійського комітету.
Читайте також: Український фігурист дебютував на Олімпіаді-2026, встановивши особистий рекорд














