"У нас на меті тільки одне": Україна оскаржила у CAS рішення Міжнародної федерації щодо допуску російських та білоруських спортсменів

Вадим Гутцайт. Скриншот: kanaldim.tv

Українські фехтувальники виконують свою обіцянку про активну протидію рішенням Міжнародної федерації, яка нещодавно допустила до змагань росіян та білорусів. Міністр молоді та спорту і президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт прокоментував рішення Міжнародної федерації у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

У березні на позачерговому конгресі організації несподівано вирішили  переглянути умови, що діяли впродовж року і були відповіддю на агресію Росії проти України — заборону на виступи. Вказуючи на низку грубих порушень регламенту під час онлайн засідання та голосування, Федерація фехтування України вирішила оскаржити дії міжнародної федерації у Спортивному арбітражному суді (CAS) у Лозанні. Туди спрямований позов про скасування рішень щодо допуску росіян і білорусів. 

"Це рішення громадської організації, нового президента. Вони разом з виконкомом, зі спортсменами порадилися і прийняли рішення зібрати всі дані і подати в CAS. Ми відслідковуємо, що роблять наші українські федерації по відстороненню російських та білоруських спортсменів. Я спілкуюся з усіма президентами федерацій і зі всіма фахівцями, які там працюють. У нас на меті тільки одне — відсторонити російських і білоруських спортсменів від міжнародних змагань", — каже міністр молоді та спорту і президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір