У Києві відкрилася виставка The Will to Win, присвячена участі українських спортсменів в Олімпіаді-2024

Матвій Бідний на відкритті виставки The Will to Win. Фото: mms.gov.ua

У Києві презентували мультимедійну виставку The Will to Win (Воля до Перемоги), яка супроводжуватиме українську збірну на Олімпійських іграх-2024. Проєкт підготував Офіс президента України спільно з Міністерством молоді та спорту та Національним олімпійським комітетом. В основі експозиції — світлини і відеоматеріали подій нашого часу із історіями наших спортсменів. Детальніше про виставку розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

"Головна мета цієї експозиції — привернути увагу суспільства до того, в яких умовах сьогодні тренуються наші спортсмени, через що їм доводиться проходити задля того, щоб за місяць представити нашу країну на найбільшому спортивному форумі світу", — сказав очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний на відкритті виставки.

На час проведення Олімпіади виставка переїде до Парижу та чекатиме на відвідувачів в Українському домі. Окрім вражаючих фото, кожен охочий може відкрити для себе миті життя спортсменів. Достатньо за допомогою смартфона відсканувати QR-код на світлині і отримати посилання на фільм про кожного учасника проєкту. Відео про спортсменів також транслюється на окремому екрані. 

Одним із героїв експозиції є відомий світові український тенісист, колишня перша ракетка країни, а нині майстер-сержант Центру спеціальних операцій "А" СБУ Сергій Стаховський

"Основний меседж від мене — передавати за кордоном те, що Україна до сих пір воює і бореться за виживання. Вони про це в принципі вже забули, а без їх підтримки нам дуже складно подолати таку велику і агресивну державу", — каже Стаховський.

Сестри-близнючки Марина і Владислава Алексіїви — світові зірки артистичного плавання. Тривалий час дует готувався до Олімпійських ігор у рідному Харкові, але пізніше задля безпеки довелося переміститися до столиці. Харківський басейн, в якому тренувалися сестри, зазнав пошкоджень. 

Учасники проєкту залишили автографи на фотографіях. Згодом їх можна буде придбати. Кошти спрямують на підтримку Збройних Сил України.

Більше новин спорту:

Прямий ефір