Все трішки перебільшено, це звичайні змагання, — борчиня Оксана Лівач про Олімпійські ігри

Оксана Лівач. Фото: gettyimages.com

Борчиня з Прикарпаття Оксана Лівач отримала перепустку на Олімпійські ігри у жіночій боротьбі до 50 кг ще у квітні на європейському кваліфікаційному турнірі. Олімпіада-2024 стане для неї другою в кар'єрі. Про нестримну силу великої боротьби, погляди на долю, удачу і зірки, що супроводжують блискучу кар'єру, Лівач поговорила у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

"Після турніру, де я взяла олімпійську ліцензію, я видихнула з полегшенням. Зараз у мене йде планова підготовка до Олімпійських ігор. Буде ще один міжнародний турнір, де ми випробуємо свої сили. Тобто зараз я вже повністю в процесі підготовки до Олімпійських ігор. Емоції вже відійшли, я працюю чисто над удосконаленням своєї форми. Буду більше доопрацьовувати технічні дії, напрацьовувати витривалість, піднімати фізичні кондиції", — ділиться Оксана Лівач.

Кожна Олімпіада — це новий досвід, вважає борчиня. На перших Іграх Оксана насолоджувалася новими емоціями та атмосферою, зараз же треба зосередитися на збереженні свого рівня, аби довести, що ти гідна цієї планки.

"Зараз трішки складніше, тому що ти маєш довести, що ти [заслужено] на цьому високому рівні. Тримати цю планку досить непросто, але мені вдалося. Я претендую на нагороди і я це довела", — каже борчиня.

Оксана Лівач. Фото: facebook.com/olympicua

У квітні 2024-го Оксана Лівач отримала олімпійську ліцензію, здолавши у фіналі змагань колишню українку Марію Стадник, яка представляє Азербайджан. Оксана поклала її на туше за декілька секунд до завершення сутички. Цей поєдинок Лівач вважає найкращим у своїй кар'єрі.

"Цей поєдинок був найкращим у моїй кар'єрі. Я дуже задоволена своєю роботою на килимі. Звісно, Марія була кумиром мого дитинства. До того я багато разів програвала їй на турнірах. Тобто можна сказати, що я здолала певний рубіж. Зараз це потрібно підтримувати і працювати далі", — каже Лівачк.

Попри те, що Олімпійські ігри є найпрестижнішими у світі змаганнями і проводяться лише раз на чотири роки, Оксана вважає, що їх значимість дещо перебільшують.

"Все трішки перебільшено. Це звичайні змагання. Просто треба не лише фізично гарно до них підійти, а й морально-психологічно. І віддати себе! А там як уже складеться доля, вдача, зорі. Гадаю, що всім під силу і всі працюють над тим, щоби стати на п'єдестал", — підсумувала українська борчиня.

Більше новин спорту:

Прямий ефір