НОК представив олімпійську форму для збірної України

Спортсмени у формі, в якій національна збірна постане на Іграх-2024. Фото: facebook.com/olympicua

Національний олімпійський комітет України представив форму, в якій наші спортсмени поїдуть на Олімпійські ігри-2024, що пройдуть з 26 липня до 11 серпня у Парижі. Нові образи українським атлетам створила польська компанія, повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу НОК.

На Іграх XXXIII національна збірна України постане у формі, яку створила і виготовила польська компанія 4F — спонсор НОК України. В орнаментах та деталях форми дизайнери закодували слово "перемога", а крім того, на формі присутні зображення колосків, що символізують життя, достаток та родючість.

У цій формі атлети будуть під час усіх офіційних церемоній та заходів, зокрема на параді з нагоди відкриття та закриття Олімпійських ігор, церемонії вручення медалей та поза змагальними аренами.

Нове вбрання приміряли та продемонстрували наші олімпійці Людмила Лузан (веслування на каное), Дар'я Білодід (дзюдо), Ігор Трунов, Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Іван Семикін (веслування на байдарках), Олексій Середа (стрибки у воду), сестри Марина та Владислава Алексіїви (артистичне плавання).

Більше новин спорту:

Прямий ефір