Перші пінгвінята біля "Вернадського": полярники зафільмували спілкування з батьками (ВІДЕО)

Новонароджені пінгвінята. Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Цими вихідними біля станції "Академік Вернадський" з’явилися перші пінгвінята: спершу українські полярники показали кадри малюків, а тепер зазняли перше спілкування з батьками, повідомляє "Дім" з посиланням на Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ).

“Хоча малюкам лише кілька днів, вони вже активно спілкуються”, — акцентували дослідники.

Вони додали, що відео знято з наближенням. Хоч біологи можуть підходити впритул до гнізд для проведення необхідних досліджень, вони намагаються не турбувати тварин своїми діями.

У НАНЦ також нагадали, що в пари субантарктичних пінгвінів зазвичай народжується двоє пташенят, рідше — одне або троє. Для відкладання яєць та виведення потомства цей вид пінгвінів будує гнізда з камінців.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір