Вчора о 16:17
Перші пінгвінята біля "Вернадського": полярники зафільмували спілкування з батьками (ВІДЕО)
04 Грудня / 2025
Джерело:
Телеканал “Дім”

Цими вихідними біля станції "Академік Вернадський" з’явилися перші пінгвінята: спершу українські полярники показали кадри малюків, а тепер зазняли перше спілкування з батьками, повідомляє "Дім" з посиланням на Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ).
“Хоча малюкам лише кілька днів, вони вже активно спілкуються”, — акцентували дослідники.
Вони додали, що відео знято з наближенням. Хоч біологи можуть підходити впритул до гнізд для проведення необхідних досліджень, вони намагаються не турбувати тварин своїми діями.


У НАНЦ також нагадали, що в пари субантарктичних пінгвінів зазвичай народжується двоє пташенят, рідше — одне або троє. Для відкладання яєць та виведення потомства цей вид пінгвінів будує гнізда з камінців.
Читайте також:
- Перший малюк сезону: на острові Галіндез напередодні Дня Антарктиди народилося пінгвінятко (ФОТО)
- Команда вчених і техніків вирушила в сезонну експедицію на станцію "Академік Вернадський"
- Неначе скульптура вкрита білим простирадлом: незвичний айсберг показали українські полярники (ВІДЕО)
- Пінгвіни біля "Вернадського" вже висиджують яйця — полярники показали нове відео
- П’ятий сезон в Антарктиці: українська "Ноосфера" успішно прибула на станцію "Арцтовський" (ФОТО)
Підпишись на Facebook каналу "Дім"
Не пропусти наші відео в YouTube "Дім"














