Оксана Лівач здобула ліцензію на Олімпіаду-2024 з вільної боротьби

Оксана Лівач. Фото: facebook.com/olympicua

Україна завоювала четверту ліцензію на Олімпіаду-2024 у боротьбі. На європейському кваліфікаційному турнірі перепустку у жіночій боротьбі до 50 кг виборола Оксана Лівач. Це четверта ліцензія для збірної України з боротьби, з посиланням на Укрінформ передає "Дім".

Перші дві ліцензії на Олімпіаду у боротьбі Україна здобула на чемпіонаті світу-2023: путівки виграли Жан Беленюк (греко-римська боротьба, до 87 кг) та Ірина Коляденко (вільна жіноча боротьба, до 62 кг). На старті європейського відбіркового турніру третю ліцензію виборов Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, до 67 кг).

Оксана Лівач у півфіналі здолала колишню українку Марію Стадник, яка представляє Азербайджан, поклавши її на туше за декілька секунд до завершення сутички. Для Лівач Олімпіада в Парижі стане другою в кар'єрі. У Токіо вона поступилася американці Сарі-Енн Гільдебрандт у бронзовому фіналі.