Легенди українського футболу провели благодійний матч з бійцями підрозділу "Гвардії наступу"

"Сборная легенд украинского футбола" и "Буревий". Фото: facebook.com/vashchukvlad

Легенди українського футболу провели благодійний товариський матч з бійцями підрозділу "Гвардії наступу" — командою "Буревій". Детальніше про подію розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

Організаторами київського поєдинку виступили один із найвідоміших гравців київського "Динамо" на рубежі тисячоліть Владислав Ващук та Всеволод Стеблюк — легендарний військовий лікар, професор медицини і фанат футболу.

"Коли ми з Владом збираємося, маємо завжди цікаві ідеї. Ми їх втілюємо і все виходить дуже добре. Треба наступати. Треба звільняти Україну. І тоді, в мирний великій країні, буде дуже багато цікавих подій", — каже Всеволод.

Проти зірок футболу грати вийшли українські військові. Гру відкрили національний гімном у потужному виконанні народної артистки України Марії Бурмаки.

На полі військовослужбовцям протистояли колишні лідери вітчизняних та європейських клубів, збірної України, а нині — тренери й навіть функціонери. Анатолій Дем'яненко сам не грав, але давав настанови колегам — Юрію Максимовичу, Едуарду Цихмейструку, Василю Сачку, Андрію Воробею, Олексію Бєліку, Едмару, Сергію Федорову і капітану Владиславу Ващуку. 

Військові залучили до складу своєї команди тенісиста Сергія Стаховського, який тепер є військовослужбовцем. Сподівалися на його нестандартні для футболу дії. Однак результат зробили футболісти — нападники Воробей та Сачко, і Ващук, якому довірили виконати пенальті. 

Загалом протягом матчу команди забили вісім голів на двох — перемогла дружба! На трибунах військових підтримували побратими, рідні та діти.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір