Обличчя тих, хто вже ніколи не вийде на спортивні арени: проєкту "Янголи спорту" виповнився рік

Ольга Саладуха. Скриншот: kanaldim.tv

Більше року повномасштабної війни — і вже рік проєкту "Янголи спорту", який вшановує пам'ять загиблих під час російської агресії українських спортсменів. Їхні образи у світлинах і словах рідних та друзів — вічне нагадування про життя і долі, і вічний біль втрати, що так гостро спонукає говорити про вибір, вчинки і подвиги. Батьки, брати й сестри загиблих спортсменів багато й щиро розповідають про них — і завжди звучить головне — вони захищали Україну, наше життя, наш спокій і наш спорт. Про реакцію іноземців на проєкт народна депутатка України Ольга Саладуха розповіла у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

У річницю проєкту "Янголи спорту" народився заклик: "Нехай увесь світ побачить обличчя тих, хто вже ніколи не вийде на спортивні арени. Нехай світ не відвертається від правди про війну Росії проти України". 

"У жовтні я була у Сполучених Штатах, якраз напередодні першої виставки проєкту "Янголи спорту" в музеї. Я показала її американцям. Вони сказали, що це дуже круто, і що ми маємо шанувати цих людей, пам'ятати їх, показувати світу те, скільки загиблих і які в нас були смерті. Треба висвітлювати, що в нас відбувається, важливо говорити про наш біль і про боротьбу за Україну і за всю Європу", — каже народна депутатка України Ольга Саладуха.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір