Ми будемо йти до кінця, — Олег Верняєв про боротьбу за відсторонення російських і білоруських спортсменів

Олег Верняєв. Фото: kanaldim.tv

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв повернувся до великого спорту після скорочення терміну дискваліфікації і вже активно відновлює свою форму. У програмі "Коло спорту" на каналі "Дім" він висловився щодо протидії допуску на міжнародні змагання росіян та білорусів.  

"Наразі мені буде простіше щось  робити, спілкуватися з іноземними спортсменами, бо будучи відстороненим я не міг когось просити бойкотувати [російських та білоруських спортсменів]. Якщо все буде гаразд, то через два-три місяці я буду на рівні, де зможу вигравати медалі. Команда, з якою я тренуюсь і працюю, готова до всіх дій, аби відстороняти спортсменів цих країн. Ми будемо йти до кінця", — каже він.

З початку повномасштабного вторгнення і донині спортсмен перебуває у Києві. Його батько часто возить у Харків гуманітарну допомогу, а багато друзів Верняєва переживали або переживають досі обстріли на Харківщині та Київщині.

"Ми знаємо, що ми пережили. Тому в нас немає іншого виходу — тільки робити так, щоб Україна була на Олімпійських іграх, а Росія з Білоруссю не була", — вважає Олег.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір