Жіноча збірна України з гандболу вперше за 14 років вийшла до фінальної частини Чемпіонату світу

Жіноча збірна України з гандболу. Фото: facebook.com/uhfukraine

Знаковий та значний успіх українського гандболу — жіноча збірна стала учасницею Чемпіонату світу, який наприкінці року прийматиме скандинавське тріо: Данія, Швеція і Норвегія. Про досягнення українських спортсменок та емоції від виграшу розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

Команда досягла такого результату завдяки переможній серії у відборі на турнір: двічі здолала "Люксембург", а потім й набагато сильніших суперниць з Північної Македонії. Україна буде представлена на Чемпіонаті світу з гандболу серед жінок вперше за попередні 14 років.

"Ми готуємося завжди і хочемо, щоб перемога була за нами. Нам випав такий суперник, що ми знали, що можемо його пройти. Найбільші емоції були в роздягальні перед матчем, коли налаштовувалися на гідний виступ. Ми виходили настільки готові, що я нас такими давно не бачила. Коли вже закінчився матч, ми видихнули", — розповідає гравчиня національної збірної України з гандболу Мар'яна Маркевич.

Спортсменка додала, що після гри у роздягальні звучала українська музика і були галас і танці.

"На тебе надіється і тебе бачить вся країна. Ти розумієш, що виступаєш не за себе, а несеш відповідальність за цілу країну. Хочеться вкласти маленьку частинку в те, щоб було свято", — додає Мар'яна.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір