"Казали, що не все так однозначно": актор із фільму "Я, Побєда і Берлін" розповів про знайомих в Росії

Іван Бліндар у фільмі "Я, Побєда і Берлін" (2024)

Виконавець головної ролі у фільмі "Я, Побєда і Берлін" Іван Бліндар розповів у програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім" про своїх родичів та знайомих в Росії. На початку повномасштабної війни актор писав їм, однак швидко зрозумів, що намагатися переконати їх в чомусь — марна трата часу.

"Я писав усім своїм знайомим, хто жив у Москві. У мене були контакти з людьми, які жили в Росії, ще до 2014 року. Після 24 лютого 2022 року я писав їм, казав робити щось. Але то було марно. Їх повідомлення були дивними, адже це були мої близькі знайомі, які приїжджали в Україну, відпочивали, були в гостях на заході. Тепер вони казали, що не все так однозначно, що наші ЗМІ кажуть одне, а їхні — інше. Вони не знають, де правда. Я кажу їм, що мого знайомого вчора вбили, а вони мені: "Ще невідомо, хто його вбив". Я їм пояснюю, що він військовий, було зіткнення з москалями, є шеврони, одяг, паспорти… Які ще докази потрібні? Але вони: "Ну, ми не знаємо цього". Тому це даремно. Якщо з дурнем говорити, то хто програє?", — поділився Іван Бліндар.

Іван Бліндар – актор театру та кіно. З 2011 року працює в Національному Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Дебютував у кіно в короткому метрі режисера  Аркадія Непиталюка "Кров'янка" (2016). Потому знявся у повнометражному дебюті Марисі Нікітюк "Коли падають дерева" (2018). 

У березні 2024 року в прокат вийшов  художній фільм Ольги Ряшиної, знятий за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна "Я, Побєда і Берлін". Іван зіграв молодого Андрія Кузьменка. Над стрічкою почали працювати ще у 2020 році, а прем'єра планувалася на березень 2022-го. У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії глядачі змогли побачити фільм лише через два роки.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір